Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

jankaaaaaaaa

a to ze vitamin C v abnormalnych davkachzvysuje vstrebavanie tabliet, my uz davno vieme.. neviem ktora zena bezne takto denne uziva tolko vitaminu C...len taknaokraj.. a navyse v dnesnej dobe su hak uplne nizko davkove, navyssia davka je 35EE co sa aj tak zenam len tak nepredpisuje ale len ak maju problemy.. ostatnesu uplne nizke davky hormonov a ultranizke davky... v minulosti zeny spokojne bezne uzivali davky okolo 50EE a ako to dopadlo? sme ziva a zdrava generacia

goccia

Adam, ty si taky skutocny nervolez, a kecy o hormonalnej nerovnovahe na adresu nas zien sa k tebe velmi hodia, pretoze dosahuju rovnaku uroven ako ich autor, cize nic moc, a naviac sa uchylujes k primitivnemu sovinizmu, takze ziadna zena od teba nebude prijimat tvoje mudrosti, aj keby boli dokonca niektore pravdive, jednoducho zalez niekam a uz zmlkni

placuca - podla mna si nasetri na plastiku, urcite sa to musi dat spravit aj pekne, neboj sa skusit to, hlavne u niekoho overeneho a fakt dobreho, podla mna by ti to mohlo velmi zdvihnut sebavedomie, mas o tom naozaj dost informacii? naozaj sa to neda operovat tak, aby si bola spokojna? bola si sa uz niekde spytat?

jankaaaaaaaa

to ze prsia nerastu z hak som myslela presne v tom zmysle co napisala mataBB ze nerasu, len sa naleju vodou....
adamkrt mi pripadaako nejaky muz cov zivote so zenami toho vela nemal, ovlada perfetne teoriu od A po Z lebo si mysli ze to je dolezite a pritom v skutocnosti a v reale nema absolutne ziadne prakticke skusenosti so zenami... len tolko. neviem naco prispievas do tem tykajucich sa vylucne ziena zenskychproblemov, ktorym muz nikdy nepochopi

AdamKrt

mataBB:

povedz mi, co je zle vediet o tom, ako funguje ludske telo, lieky, doplnky stravy, bylinky, HAK... atd ?

Ked nieco robim, alebo si budem nieco davat, ci niekomu davat, tak chcem vediet, ci to bude mat pozitiva, ale aj negativa.

Preto nechcem, aby partnerka brala take svinstvo, ako je HAK.
-----------
Vies napr. ze HAK a uzivanie vyssej davky vitaminu C, to jest viac ako 1000mg denne sposobuje lepsie vstrebavanie HAK a tym padom je to, ako keby si uzila radovo niekolkonasobne vyssiu davku hormonov ?

Kedze mi neni priatelka lahostajna, tak musim vediet aj o zenskych problemoch a ich riesenia, lebo sme par a nieco sa neda riesit iba u jedneho, aby to neovplyvnovalo zivot, ci zdravie aj druhemu. Nemam proti Tebe nic, aj ked tu do mna posledne dni rypes este s par kamaratkami :) Ale beriem to tak, ze mate mozno svoje dni /HAK ma na to tiez svoj vplyv/ a poznam to, ked priatelka mala tie svoje, ako sa jej menila osobnost.

AdamKrt

Laurina22:

zase slovickarenie. Funkciu hormonov ovplyvnuje stitna zlaza. Dodanim HAK sa NIEKTORE hormony dodaju a kedze to neni prirodzena forma pre zenu, ale umelo vyprodukovany stav, stitna zlaza vypusti INE druhy hormonov. Rovnaka hladina hormonu ani nemni mozna, lebo ako sa ktorakolvek latka-hormon vypusti do tela, tak ma svoju dobu posobnosti, pocas ktorej sa jej hladina znizuje az kym sa nedoda ina davka. Okrem toho stitna zlaza dotvara hormony neustale. Nehovoriac este o horsej komplikacii, ked je vdaka nedostatku jodu, ktorym trpi 95 percent populacie vnutrozemia, nastava ciastocna disfunkcia stitnej zlazy - a to uz pekne moze zametat organizmom...

Pri uzivanie HAK mozu potom nastat rozne negativne reakcie - nechut na sex, podrazdenost... Uz len z toho, ked je nechut na sex :) Atd.

mataBB

leze mi to na nervy ked vidim ako nejaky chlap, ktory ocividne nic ine nerobi len filozofuje, vypisuje do kazdej temy o kvasinkach, antike a o vsetkych zenskych veciach...ty nemozes byt kompletny, to musi byt nejaka uchylka alebo co..

mataBB

prsia z antiky nerastu...len sa naleju vodou, ked baba prestane brat, zacne s odvodnovat a aj prsia sa zmensia na povodnu velkost

to sui take polopravdy, tak ako aj s priberanim pri hak, pretoze vplyvom hak sa nepribera na tuku, len zadrziava vodu v tele a niekomu zvysi chut na jedlo

adamkrt hlavne ze ty vies co su hormony, ty asi tu antiku beries ked to tak dobre poznas, ze??

AdamKrt

jankaaaaaaaaa:

uzivas HAK, precitala si si letak a uz vies, ako to funguje ? To som nevedel, ze ten, kto pije vino, vie ho okamzite aj vyrabat... ;-)

Co sa tyka testosteronu, tak zase si vedla, ako jedla:

Citujem:
zo zdroja
referaty.atlas.sk
-----------------------
Mužské príznaky u žien: na ženský organizmus pôsobia prostriedky s obsahom testosterónu nasledovne, Prsia zakrpatievajú, dochádza k zmenám na rodidlách, zväčšovanie hrtana spôsobuje zhrubnutie hlasu, vytvára sa nadmerné ochlpenie na nohách, prsiach i v lone.
-------------------------

Mile damy, nez nieco zacne OPAKOVANE kritizovat, tak si o tom nieco zistite.

PS: beriem to tak, ze ste pod vplyvom HAK, takze pre Vase hormonalne vykyvy mam pochopenie :)