kamarat ma asi miluje

Príspevok v téme: kamarat ma asi miluje
jennie

ahojte mam 22 rokov a mam tesne pred svadbou. s priatelom sa lubime planujeme zivot, na svadbu sa velmi tesime. mame spolcneho kamarata a pred casom si kupil nove auto tak sme ho pytali aby nam siel za sofera. lenze je tu problem. boli sme s nim spolu von a on sa na mna pozeral trochu inac. kazdy den si piseme co so svadbou ako to urobime atd.lenze mam z neho taky pocit ako by chcel mat so mnou nieco. pise dvojzmysli, chodi k nam skoro kazdy den, pise ci chcem ist s nim von atd. neviem co mam robit. priatel si to uz vsimol a casto sa preto hadame aj ked mu vysvetlim ze nemame spolu nic mysli si ze mame nieco spolu. poradte mi co s tym som zufala :(((

sewie

klud, normalne to kamosovi vysvetli-ze je len kamarat a tak to ostane, musi vediet ze nech robi co robi proste bude len kamosom-nic viac nic menej....ja som taketo rozhovori viedla uz par krat, je to dost neprijemne ale nakoniec to vzdy dopadlo lepsie ako som cakala:) drzim palce:)

jennie

ale mna to tazi lebo som krivo obvinena od priatela..zabudla som na to ze ten kamarat je hluchy a proste nevadi mi je jeho problem ale nedokazala by som s nim nic mat a ja uz neviem ako mam to priatelovi povedat lebo sa stale na mna hneva aj ked pre nic

lionesssssss

ak máš pred svadbou, tak sa na to vyser, na kamarátové dvojzmysly nereaguj a daj mu jasne najavo že ti je to nepríjemné...