Zapálený žalúdok

Príspevok v téme: Zapálený žalúdok
Simonella

ahojte :) uz asi pol roka mam zapaleny zaludok (moze sa zapalit z korenenych jedal, alkoholu...) tym padom sa vyprazdnuje nechcenym vracanim .. ked som nieco zjedla (vecer) tak to do hodiny vyvratil.. na zaciatku som to mala asi tak 2x do tyzdna.. neunosne, hrozne! bola som na gastro, zistili mi ten zapal, prdpisali Quammatel a Costi na znizenie zaludocnej kyseliny a jej navratu do pazeraka .. pomohli mi, no nie celkom.. teraz zvraciam menej.. tak raz za 3 tyzdne ale raz za mesiac ked zjem vecer nieco tazsie .. (mozem maximalne 1 kusok chleba) inac cez den mozem jest hocico co som aj rada :))
tak som sa vas chcela opytat, ci mal niekto taky problem.. ?? doktorka mi povedala ze sa mi to bude casto vraciat a to nechcem.. mama to ma tiez, uz roky, ale nevracia, len stale berie tie tabletky a je jej zle na zaludku.. lenze to nie je mozne, takto sa s tym neda zit , musi byt nejaky sposob ako sa toho zapalu zbavit :/ neviete niekto? nemate to este niekto? dakujem :(

StanleyH

Simonella, napsi mi mail a poviem ti viac, lebo naozaj orientovas sa na reklamu z TV a rady od Dr. co maju tiez info len z lekari... Vies je tu vela ludi co propaguju svoje produkty ale nikto ti nepovie zlozenie a ako to presne funguje v tele

StanleyH

no ale ako zistis ci je tan aloe gel ten pravy? na travenie a na regeneraciu zaludocneho systemu ti mozem len doporucit nas produkt FIT, najlepsia vec na reflux (v reklame klamu s liekmi na to) a na vytravenie pre sportovcov aby mojli viac trenovat a travit a zaroven nepremeni nespotrebovanu energiu na tuk ale na glykogen a ako bonus podpori tvorbu serotoninu

RNG

Zapaly zaludka su najma z nedostatku kyselin, ked sa jedlo v zaludku kazi, hnije, kvasi a produkuje plyny a kvasne peny, ktore sa natlacia do pazeraku. Teda tam treba nie potlacit kyseliny, ale doplnit.
A pomoze aj DGL aj hojive aloe, ale treba najma extra kyseliny(betain HCl, pepsin HCl, L-lysin HCl...)
Tema tu uz bola mnohokrat

dadaajakub

Tabletky ti vôbec napomôžu. AK chceš mohla by som pomôcť tebe aj tvojej mame a ručím ti za to, že viac ti nebude zle. betka.ballova@gmail.com určite sa ozvi