Mam ochlpenie proste vsade

Príspevok v téme: Mam ochlpenie proste vsade
Natuška

Ahoj, mám 15 rokov a podľa všetkého trpím hirzutizmom... alebo ako sa to volá.. mám ochlpenie proste všade kde sa len dá : chrbát, pria, bruch, stehná, tvár.
Chcem sa spýtať, či to má zmysel návštíviť endokrinologičku, kožnú alebo gynokologičku... Lieky na ochlpenie aj tak neexistujú a HAK brať nebudem ! Ak ak by bolo všetko v poriadku, zostávam znova len pri vosku... Tak Mám ísť na vyšetrenie ???

Natuška

myslím, že mi nasadia antikoncepciu a nebudú nič riešiť... keďže je už zachvíľu leto, rozhodla som sa, že si kúpim peroxid a idem všetko odfarbiť... možno také bledé mi to nebude vadiť...

Natuška

Ja by som aj išla. lenže, čo urobia, keď mi niečo zistia, že mám napr: zvýšený mužský hormon... Na toto lieky neexistujú, teda aspoň myslím... Možno ma pošlu na laser, ale na to prachy nemám. Tak neviem či to má vobec zmysel.

jajka 30

Rozhodne sa to nejako pokus vyriesit, mozno ti pomozu lekari.Vela lubi,co ma problémy akehokolvek charakteru, vraj za to je zodpovedna stítna zlaza, teda aj ja odporucam endokrinologiu....drzim palce

Marsmeloun

ahojko jasné že chod :) najskor asi ku gynekologičke .. a ona ti da papier na endokrinologiu ... oni už budu vedieť co robiť ak sa im to nebude zdať všetko s kostolným poriadkom :) ale urcite chod :) nech sa pozru na hladiny hormonov :-)