Hlien a hrudník

Príspevok v téme: Hlien a hrudník
juro92

Zdravím , nedávno som sem písal ale nikto sa mi neozval už dlhšiu dobu ma trápi pocit brnenia v pravej časti hrudníka, cez víkend som bol sťahovať a nadýchal som sa prachu veľa (mám pravdepodobne alergiu lebo mi to nerobilo dobre - sopel , zanesené priedušky lebo sa mi zle dýchalo také divné zvuky pri dýchaní) ale do rána to prešlo no dnes zomna vyliezol taký divný šedý hlien môže to byť ten prach ? A neviem či tam nebolo aj trochu krvi v tom hliene ... Neviete čo to môže byť?

Monča_0

Skús si kúpiť v lekárni Tatranskú prieduškovú zmes - čaj a popr. Solmucol (sirup, resp. granulát). Ja som mala podobné problémy a toto mi pomohlo.

Sophia

Dobrý deň.Vie mi niekto poradiť čo mám piť proti nzaneseným prieduškám,stále mám upchatý nos a hlien mi steká na priedušky,nemôžem nič vykašlať von len odkašliavam a prehltam,keď si ľahnem na hrudi mi chrčí.Užívam do nosa nasonex a na dýchanie budiair,ale moc mi to nepomáha.

evula81

Dobry deň. Dopozerajte prosim vas tuto celú prednáśku a keď sa rozhodnete uzdraviť sa tak ma kontaktujte. Prajem vam pekny deń:-D
video.google.com

juro92

Práveže ja ani nekašlem nič iba chrchlem hlien zo seba stále vkuse, nechce to prejsť a trvá to už aspoň 2mesiace a btw to sťahovanie som robil tento víkend a furt mi to nechce prejsť to chrchlaniea , chrapčanie v hrudníku , a nebaví ma furt behať po doktoroch

juro92

Práveže ja ani nekašlem nič iba chrchlem hlien zo seba stále vkuse, nechce to prejsť a trvá to už aspoň 2mesiace a btw to sťahovanie som robil tento víkend a furt mi to nechce prejsť to chrchlaniea , chrapčanie v hrudníku , a nebaví ma furt behať po doktoroch

juro92

Práveže ja ani nekašlem nič iba chrchlem hlien zo seba stále vkuse, nechce to prejsť a trvá to už aspoň 2mesiace a btw to sťahovanie som robil tento víkend a furt mi to nechce prejsť to chrchlaniea , chrapčanie v hrudníku , a nebaví ma furt behať po doktoroch

juro92

Práveže ja ani nekašlem nič iba chrchlem hlien zo seba stále vkuse, nechce to prejsť a trvá to už aspoň 2mesiace a btw to sťahovanie som robil tento víkend a furt mi to nechce prejsť to chrchlaniea , chrapčanie v hrudníku , a nebaví ma furt behať po doktoroch

vikkkis

tak vela prachu neznasa nikto dobre, zaniesli sa ti tym dychacie cesty preto to tazke dychanie aj divne zvuky- spolu s hlienom to zuzi trochu priechody a to mas princip pistalky :) mne tak piskalo pri zapale pluc :)

no tak hej ten hlien bol od toho prachu sfarbeny krv neviem skade ale ak si silno vykasliaval mozno ti tam nieco poskrabalo- epitel... a trvalo to preto tak dlho lebo kym sa to pomocou riasiniek vo vnutri dychacich ciest dostane az niekam odkial sa to da vykaslat tak to chvilku trva :)
ak by sa to opakovalo s tym hlienom mozes skusit pluciarovi..ale myslim ze to nebude treba...
nabuduce pri stahovani- existuje aj daco ako ruska na tvar- hocikde v pracovnyc odevoch sa to da zohnat ;)