Cerealne pečivo

Theshadows

myslím si že od grahamového sa rovnako priberá ak o od bieleho len je tam viac minerálov a vitamínov koli otrubom si myslím,od pečiva s a všeobecne dost priberá to by si mal denne jest macximum pol rohlika a ostatok už len zeleniu a bielkoviny masko čiže vela sunky a ovocie.

Potrebvyjadr

To je tak...zješ jeden cereálny rožok a priberieš cez 20kg...to sú keci. Jedz, čo vidíš, v malých dávkach a nič nebudeš priberať. Záleží od metabolizmu...

Sisi135

ja_ja_ja: záleží od zloženia, ak je tam že pšeničná múka atď. a niekde ďalej za tým špaldové zrná alebo niečo iné špaldové tak to si moc nepomôžeš

Sisi135

Cereálne pečivo je poväčšine nezdravé farbené pečivo - to už radšej biele. Ak chceš zdravo tak pečivo celozrnné

P.RIA

geekygirl7 presne tak ..ja preto pečivo vobec nejem jem akurát ten
www.google.sk

on má trošku divnu chuť ale keď si zvykneš je to fájn ... a navyše sa z neho takmer vobec nepriberá ... a keď nie je k dispozícií tiež si kupujem FIT kocky :-) ale aj tie len málokedy

Helus

Dievcata ja som dnes v Kauflande kupila chlebik ze celozrnny bol taky tmavy na povrchu,ale vyskusam sim vravim,je cerstvo upeceny,a moje zdesenie,bolo,ked som doma nakrajala platok,sama farba,a chut onicom,Ostavam asi verna fit kockam,a grahamovemu rohliku,alebo cerealnym kaizerkam.Tot moja skusenost dnesna.

geekygirl7

No toho sa ja teda vobec nebojim, ze by slovenska populacia jedla tolko celozrnnych vyrobkov, ze by im az skodili.
V restauraciach a jedalnach napr.na naturalnu ryzu a celozrnne cestoviny nenatrafite.
Aj ludia co si myslia, ze jedia zdrave tmave pecivo vacsinou jedia len pecivo zafarbene. A aj ked clovek vie co ma hladat, tak niekedy nema co kupit.