Čo si o tom myslíte?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte?
silvialove

Pekný deň,rada by som vedela,ak žena dostane bez meškania menštruáciu,je normálna ako vždy,krváca čistou krvou a vyplavujú sa jej akoby kusy krvi v zhlukoch hmoty,aj tak môže byť tehotná?Alebo takúto menštruáciu tehotná žena nemá?Môžem byť pokojná,že nie som tehotná alebo si mám urobiť tehotenský test,min.21 dní od styku?Ďakujem Vám za odpoveď.

silvialove

Ano myslela som normalne zhluky krvi,a ked som v sprche tak zo mna normalne kvapka krv.Takze takato menstruacia urcite neznamena tehotenstvo?

lioness_01

preboha, dámy...

aké kúsky krvi ?

myslíte odchádzajúcu sliznicu maternice?

asi ťažko sa môže tehotnej odlučovať sliznica maternice

jankaaaaaaaaa

ale to su hluposti. ako moze mat zena normalne silnu menstruaciu ked je tehotn? ved tou menstruaciu by sa jej odplavil plod na maternici. a kde by potom preboha 5mesiacov rastol keby zena 5mesiacov mala nomralnu menstruaciu.. nechapem co stresujes. sprav si test. bude negativny. mas este aj menzes, tak ake este potvrdenie by si chcela..

silvialove

Normalne som sa opytala.Neviem co je na mojej otazke zle.Takze tehotne zeny maju normalne menstruaciu,silnu,s kuskami krvi do 5 mesiaca?Ako potom zena zisti ci je alebo nie je tehotna?Niektore pisu,ze maju negativne testy aj 5 tyzdnov po styku,a pritom su tehotne,je to mozne?

silvialove

Ale test nemoze byt pravdivy skor ako 3 tyzdne od styku,tak nema zmysel robit si ho skor.Ja som sa len pytala si mozem mat normalnu menstruaciu.Myslela som si,ze v tehotenstve ide o pseudomensez,ktory sa lisi od normalneho,je slabsi alebo je to len spinenie,preto sa pytam.A test mam doma,ale nechcem ho testovat skor ako 21 dni od styku.

silvialove

Mne menstruacia nemeska,mam ju intenzivnu ako vzdy,krvacam cistou krvou + zo mna vychadzaju cele kusy krvi akoby v zhlukoch hmoty.Mam si aj napriek tomu urobit tehotensky test?