nerozhodnosť

Príspevok v téme: nerozhodnosť
juh 26

Zdravim. Mam problem ktorym je velka, az strasna nerozhodnost. Kazi mi to zivot. Nemam totiz ziadne zaujmy. Ja akoby som sa nevedel o volaco zaujimat. Som vo vsetkom strasne pasivny a nutit sa do niecoho je podla mna onicom. Pred niekolkymi rokmi som sa zaujimal automaticky napr. tri mesiace o to a dalsie o to. To bolo normalne. A teraz? Tento moj nezaujem vznikol tak, ze na zakladnej skole sa mi posmievali za vsetko co ma zaujimalo. A ja som mal velmi nizke sebavedomie a pozeral som na druhych az som si z nicoho nevedel a ani si neviem vybrat. Strasne prosim poradte mi.

Suphotam12

Hovoris mi z duse..ja som ale az tak extremne nerozhodna ze sa neviem rozhodnut v maximalnych banalitach..ani neviete ako to zneprijemnuje zivot...neviem co s tym..a aj ja som blizenec...

juh 26

Ta nerozhodnost a pasivita je strasna, lebo si predstavte ze nemate kamaratov a nemate doma co robit. Urcite je plno tem o ktore sa da zaujimat, ale ja som akysi taky, ze ma nic nezaujme. Mohli by ste mi nieco odporucit?

juh 26

Som v znameni skorpiona. Na tuto stranku chodia ludia s problemami. Clovek, ktory nema problem by sem nesiel. Mas aj ty nejaky problem volske oko?

volske.voko

na jednej strane si nerozhodny ,pasivny,no pises ze nemas ziadne zaujmy? to mi do seba akosi nezapada:) mozno mas len strach s niecim zacat,niesi nahodou este aj v znameni blizencov?sice sa neriadim horoskopmi ,no ja som blizenec a presne na mna sedi,ze som strasne "roztriestena"na vsetky strany a kopa zaujmov a nerozhodnost...proste si nieco vyber a zacni,lebo si budes vyberat do konca zivota a prezit neprezijes nic...na sebavedomi sa da vzdy popracovat...na nazor ostatnych sa vykasli,ani oni nerobia a nebudu robit to,co si myslis o nich ty ze by mali robit...moze ti to byt uplne jedno...

juh 26

Keby som ja tak dosiel na to, co ma bavi. Nikdy som sa hlbsie neskumal. Neexistuju na to nejake psychologicke testy? Lebo ozaj mam obcas dojem ze ako keby som nezil.

xantipkaR

Sory toto čo je za chujovina?čo to tu niekto vymyšla akože problémy nech stránka frčí? rob jak ti tu poradila kolegyńa čo ťa momentálne baví a kašli na to čo si kto bude myslieť a toto s týmto čo si kto o mne bude myslieť a predsudky slovákov to by sa sem mohlo hodiť do pléna ved ak sem prídu zo zahraničia robiť či študovať sú tu z nás na nervy...ľudia sa zobuďme...