Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

bubu123

prepacte, ze to pisem po jednom, nevsimla som si prispevky :D
dolores44: prve co zmen je, ze budes ranajkovat! :) a na desiatu ti staci aj jablko :) a neda sa aby si sa prihlasial na skolske obedy??
Ked prides zo skoly, prejes sa hlavne kvoli tomu, ze si skoro nic za cely den nejedla, pokial budes mat ten obed tak vobec nevadi, ze prides domov o pol 4 :) A nezabudaj an pitny rezim :)
Mam 164 cm a 51 kg, nie je to az tak vela, ale ta vaha tvori dost tukov :/ Ty si an tom ako?

schonika

dolores44,P.RIA,panda.velka,akinku: baby takže ak sa chcete pridať , pošlite mi žiadosť na FB , dali sme dokopy skupinu v ktorej by sme si mohli písať a podporovať sa :))

akinku

Takze idem skusit jest naozaj 5 krat denne skusim to potajme aj v praci xi xi a cvicit tak to asi tazko ale som si povedala ze budem chodit na bus asi o take dve tri zastavky dalej ak bude pekne pocasie tak aspon kazde rano na zaciatok aspon nieco lebo ja mam zastavku ani nie 2 minutky peso xi xi tak to uz fakt nemam daleko

P.RIA

Tak niečo ale len veľmi málo zatiaľ išla dole len voda lebo pohyb som mala akurat taký že som chodila po schodoch namiesto výťahu aj viac pešo ako doteraz a brušáky na iné nebol čas ale od pondelka chcem začať aj s pravidelným cvičením .. :-) Len mi už ta dieta lezie krkom a mám chuť urobiť toľko prehreškov ... ešte že mám tú pevnú voľu o ktorej som ani nevedela aj keď predvčerom som zhrešila ale to dám dole verím si ! :-) ale zíde sa mať niekoho kto podporí a podrží .. :-D

akinku

No niako sa nam to tu rozbehlo ci ako?Tak zase poviem to moje nestastne slovicko ze tak od ZAJTRA?Inak ja ten melon by som mohla aj kazdy den teraz v lete preco by si mi ho neodporucala?

bubu123

panda.velka: gratulujem, že si to znovu rozbehla :) pridaj sa k nám a pochváľ sa s niakymi schudnutými kilami :)

dolores44

bubu123:aj ja chodim do školy ved mam 15 :D lenže moj problem je vstavam už o 5 pretože musim dochadzat do školy a vraciam sa o pol 4 a moje chyby : neranajkujem len dakedy desiata rožky dakedy bebe no stava sa mi že si zabudnem desiatu čiže do 4 nejem.. a ked pridem domov tak sa najem moc :( na obedy nechodim pretože by som nestihala bus....cvičit sa snažim lenže vychadza mi to len na večer a všade pišu že večer to už nema zmysel tak ja už neviem.....a aka je tvoja vyška a vaha?