Smrt :0(

edna

Prre BRONUSKU:
to sa snivalo mojej babke, ze jej behal na posteli pri nohach.
Mne sa dost casto sniva s babatkami,raz to je moje, raz nie.neviem. a s mojoum mamou,kt. mi zomrela minuly rok. Raz sa mi snivalo, a je mi z neho stale blbo, ze mala plno slz v ociach. a tak.

brunuska

jaaj nika:-)) prosim ta nezi podla horoskopov-to ci sa s partnerom hodite k sebe to musis citit v srdiecku!!! horoskopy ti mozu vela napovedat o tvojej osobe-mozes sa spoznat-ale urcite sa nie nimi riadit-ved to by sme nikam nedosli!
no ako panna-na prelome s vahami to neni nic moc-biju sa v tebe doslovne dve znamenia-casto sa nevies rozhodnut a dost o veciach premyslas,pochybujes! pocuvaj svoje srdce a rozhoduj sa podla svojho najlepsieho svedomia-tak nemozes nic zkazit! pa :-)
a ak chces daj si partnersky horoskop na stranke
www.zverokruh.sk
mne tie horoskopy z tade dost sedia! aj ked na zaciatku sa ti bude zdat ze je to blbost na konci sa ti to potvrdi a docitas sa tam vela o znameniach-bo to by bolo na dlho.

nika :)

Tak mi prosim ta povedz,ci sa s partnerom hodime k sebe.Byvame uz dlho spolu,podla mna si rozumieme,ale som zvedava.Ja som strelec a on je panna,ale taka ze na prechode s vahami.

brunuska

pre ednu: cierny pes znamena zradu priatelov-ale to neznamena ze sa to stane skor by som to vylozila tak,ze sa toho bojis.zavisi aky mas zo sna pocit a treba si vsimat take zakladne bodiky-nazvala by som to - sniva sa ti- pes-co robi?nahana ta? hryzie?atd.

megan

Dnes som sa dozvedela, ze mi zomrel spoluziak zo skolky a zaroven zo zakladnej skoly. Bol to strasny uder. Od neho som dostala svoju prvu pusu a vzdy sme sa spolu hrali na otecka a mamicku...
Ale najhorsi bol ten pocit, ze niekto z nasej triedy moze zomriet. Viem ze umieraju aj ovela mladsi, ale take zvlastne, ze z NASEJ triedy. Neviem ci to chapete, ale...

ethel

Brunuška má ako vždy pravdu...Ak má tvoja babička vidiny a aj metastázy je dosť pravdepodobné,že je postihnutý metastázou aj mozor.Vtedy vidia ludia velmi zvláštne veci a správajú sa tiež veeelmi zvláštne.Daj jej najavo,že jej rozumieš..