Antikoncepcia Softine

peta100

ahojte kočky :-D
ja beriem túto ant. už tretí mesiac a som s nou spokojna. prsia mi narastli neni mi zle ale som trochu pribrala ale teraz sa mi vaha zacina menit cize uz konecne chudnem :D neviem ci to bude tymi tabletkami alebo ze mam viac pohzňybu..ale jednoznacne som spokojna s touto ant.

sofinkaaa

Ahojte prechádzam prave z mercilonu na softine a je to strašné taka som nervozna ako pes s priatelom sa stale hádame,vsetko mi vadi nemam pokoja nervozna som strasne az mi bzuci v hrudi stale by som len revala nad kazdou blbostou uplne mi z toho prepina normalne rozmyslam ze vyhladam psychologa.nexcem si teraz znicit 3rocny vztah koli mojej naladovosti a nervozite.. aj to som sa vás chcela spytat zacinam brat softine a doktorka mi povedala ze ju mám brat ako novy zaciatok v prvy den menzesu mam zacat uzivat softine akonahla som dostala menzes vecer som uzila tabletku a na druhy den som uz menzes nemala toto je treti den a este stale nejak nepokracuje stale mam len ruzovy vytok.. je somnou vsetko v poriadku? a po akom case sa u vas zmenila ta nervozita?

Claudik14

Ahojte ja beriem túto antiku asi tak dva týždne a objavil sa mi taký ružový výtok a pár krvavých kvapiek je to normálne ? Poradíte mi niekto ?

SAMANTHA

Ja beriem túto antiko už rok menzes chodí na hodivnu presne sice dosť krvácam ale nemám bolesti nebýva mi zle nepribrala som len ako vysadím tabletky v oddych. týždni mám strašné zmeny nálad raz mi šibe som šťasná potom mi preskočí a mám depku alebo z ničoho nič vybuchnem ale dá sa to.:D..chuť na sex nemám vôbec ale nevadí mi to lebo ju mám viac menej kvoli zvýšeniu estrogénu v tele pretože mám trošicku zvýšený testosterón...:(

iotaaa:-)

No ja som pri tejto HAK cakala aj 5 mesiacov, no tie nalady a spinenie co som z nej mala nezmizli, ani sa nezlepsili :-(
A u mna tie nalady boli dost zle, boli to skor depresie, nemohla som az spavat. Ked som vysadila, hned mesiac na to uz bolo vsetko OK.
Teraz uz HAK neberiem, bo som sa tiez citila ako pokusny kralik, ked mi to predpisal a tiez sa mi uz nechce skusat tretiu. Predtym som niekolko rokov brala triquilar, ktory mi zacal robit zle. Vyriesime si to s tym mojim nejako inac :-)

nellinka17

softine ja som s nou spokojna velmi , praveze som schudla a nepriberam necitim sa zavodnena a prsia sa mi zvacsili . to som potrebovala ako sol :) treba stale pockat tri mesiace kym si telo zykne a nevysadzat hned.askusat inu. je to nezmyslel

LLuuLLuu

Ahojte dievčatá ja sa chcem opýtať že beriem tuto antikoncepciu Softine začala som ju brať v deň prvej menštruácie a keď mi skončila menštruácia tak po 4 dňoch sa mi začal obiavovať trošíčku červený vítok je to normalne ?..

JJaannaa

Ahoj, teprvé jsem softine začala brát. Hned jak jsem zjistila, že jsem to dostala tak jsme si vzala tabletku.
Zajímalo by mě když Softine beru 6 dní
a s partnerem jsem 6 den měla nechráněný pohlavní styk. Mohlo nebo zpíše může se něco stát?
Děkuji moc za odpověď.

Dadušenka

Ahoj :) ja ju beriem druhý mesiac, ale nepáči sa mi, preotže sa mi opätovne objavilo akné, proti nemu je najlepšia \\\"Jeanine\\\" na tú nedám dopustiť, aj keď cenovo :/ nič moc

Mia Lara

Dievcata poprosila by som o radu.... Ake mate vlasy z tejto HAK??? Dobrala som prvy mesiac a mam pocit ze mi vlasy viacej vypadavaju..... a co vy???