Hnisavá veľká vyrážka pod bruškom - v ochlpení vagíny

Príspevok v téme: Hnisavá veľká vyrážka pod bruškom - v ochlpení vagíny
jaja1985

Ahojte...Mám problém...asi pred 3 mesiacmi sa mi objavila "tam dolu" v ochlpení,nie dnu vo vagíne ale na vrchu vyrážka niečo ako malý vredík naplnený žltým hnisom.Nechala som ho tak ved obyč. vyrážka z holenia,že následok zapáleného chlpku..V pohode zmizol...No ale teraz pred týždňom sa mi vytvorili 3 také napustené z nich jeden fakt že obrovský a bolestivý,bolí aj bez dotyku.Ked sim bola dnes na WC sám od seba mi pukol a vytieklo fakt že veľa hnisu asi ako polka ukazováku hrubý tok a dlhý ,spolu s krvou,myslela som že odpadnem aky hnus to bol,ostal my čierny fľak,už tak nebolí,no bojím sa čo to je,čo to znamená....neviete niekto? na nete som hladala ale nič som nenašla

Vlado91

Ahoj, ak to bol jeden vriedok a vytieklo z neho veľa hnisu, tak to bude zápal lôžka chlpu alebo aj mazovej žľazy, podľa miesta pravdepodobne vlasového, chlpového lôžka (ono je to to isté...). Vývod lôžka sa upchá a ono sa to tam hromadí a zapáli... Herpes by vyzeral inak a aj bradavice trocha inak. No však aj na to treba dať pozor, neviem kto tu písal, že kondóm nepomohol. Ono s kondómom sa dá chranit, ale je to len provizorna ochrana. Telesne tekutiny sa prenesú ani nevieš ako ... a čital som nedavno aj o pohlavných chorobách (zdravoteka.webnoviny.sk) niečo a aj o vyrazkach, (zdravoteka.webnoviny.sk) objavil som ten web nahodne pri prezeraní niecoho prave o vyrážkach ...

miska_aksim

to co opisujes bude pravdepodobne predmetom tej istej veci, ktoru som uz zazila aj ja. Ja som si nasla info o priznakoch, prevencii aj aj domacom osetreni na intimny.bolgspot.sk, mozno ti informacie pomozu, v opacnom pripade by som asi radsej navstivila lekara pre istotu.

Samo 2

Vyzera to na genitalny opar, aj ja som to chytil a to som mal kondom, teraz ked sa viac potim tak to svrbi a ked to silne poskrabem tak to pali ...

Lulu678_

Jaja mam presne ten isty problem ako ty. Tiez sa mi tam dolu spravil taky malinky vred ktory bolel aniz by som sa ho nejako dotkla..kedze sa mi spravil prvy krat tak som to nejak neriesila ale ked sa mi po nejakej dobe spravil zas tak som sa docela bala. Vobec nesiel vytlacit sam az ked som sa isla okupat tak som to skusila vytlacit a vyslo mi odtial hrozne ale fakt hrozne vela hnisu az mi to bolo neprijemne. Potom mi na tom mieste zostal taky bordovy miestami az cierny fliacik a na druhy den som tam mala asi 3 cm hrubu chrastu a ta mi asi po 4-5 dnoch zmizla takze sa nemusis obavat :)

elsa5.5

ešte si nebola u tej lekárky?ona ti povie mne sa tá moja ešte aj vysmiala že čo si to namýšľam,len tam chod neboj sa a radšej nič nerozprávaj:D:D:D

jaja1985

Ale nieee pohlavná choroba,ja to nemám dnu vo vnutri ale vonku na koži...a už mi ostala taká väčšia dierka a hoji sa to..Zľakla som sa lebo vytieklo veľa hnisu , bolo napuchnuté a veliké

mataBB

podla mna to kludne moze byt to iste..ja som tam tiez mala strasne vela hnisu, az som sa cudovala ze kde sa to tam moze zmestit...a casto sa stava hocikde na kozi, ze vplyvom jedneho zapaleneho miesta vzniknu v okoli dalsie, ze sa pozapaluje vacisa plocha koze..

moz to suvisiet aj so ziletkou, nemusi byt uplne cista a holenim sa tam zanesie nejaka infekcia

ale tazko sudit cez net..doktor to isti..

jajka001_

nie len tu tvrdis ze co z toho robim pohlavnu chorobu...ja ju nerobim :) ak ju ma tak ju ma. vredy na genitaliach nie su normalne. ak ich mas aj ty, mala by si tiez s tym ist ku lekarovi.