nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

žažiká

tak potom sam nevie co pise ...asi by po sebe mal citat ...

inak som tak prezerala jeho id adresy tak z jeho id idu take prispevky ako moze mi manzel kupit tehotensky test? potom o trhlinkach na posve ze ma...a take ze aj maly gasparko zahra velke divadlo a podobne prispevky je ich vela... tak clovek co si ma o tom mysliet. pise z roznych id a pochybujem zeby pri svojej praci ked niekto vlastni obchod to nieje len tak...ma cas chodit po roznych kaviarnach a pisat sem z roznych miest? pochybujem..asi sam nevie co je to chodit do prace pretoze je az velmi casto tu a je pohotovy odpisuje skoro stale hned...
a neviem clovek s hendikepom je zvycajne clovek pokorny ci mily a tak a on co tu predvazda mi sedi akurat tak na spratka co nevie co so sebou... ako mne je to jedno ci je to pravda alebo nie ale nechapem ludi co si vymyslaju a robia zo seba chudacikov, cakaju tu len to ze ich niekto polutuje a da im za pravdu, mozno sa mu tej lasky v detsve vela nedostalo...dnes inak v tescu predomnou pri pokladni stalo skulave dievcatko velmi zlate, pozeralo sa na mna a usmievalo v jednom kuse bolo ale romske, rodicia boli postarsi biely, mozno si ju vzali z detskeho domova ma napadlo...co tym chcem povedat? inteligentny clovek sa dovtipi...

kafe

tpch, ale to robí každý jeden človek. Aj ty dokonca. Jeden meter na seba a druhý na cudzích. Treba ťa pochváliť, že ty si taká istá ako peťko?

žažiká

Petko007
Včera 20:53
55.242

zamčanka

bimgo.....

chcel som len vediet ako budu ludia reagovat....

zamčanka
Včera 20:49
233.179

tento petko mozno vobec nie je petko, mozno vobec neskuli, mozno nie je muz a mozno nema ziadny obchod. a mozno je dokonca zenaty. internet umoznuje vselijake mimikry.

PREHLIADLI STE TO???? co tu dalej riesite este? ved je to len idiot co sa doma nudi ma mozno 15 rokov ...robi si prcu sam zo skulavych tucnych ludi...toto je inteligentne??? toto nieje detinske??? este sa ho chudaka zastavajte :DDD

a ty uboziak najdi si nejake ine konicky ako vymyslanie tem na nete raz ta mozno ta skulavost naozaj postihne alebo tvoje dieta som zvedava ako sa zaksichtis...

tpch

Toto je to zrkadlo.
petko pouziva dva metre-jeden miernejsi na seba, druhy prisny na zeny. No chudacik, treba ho polutovat, nie?

Genesis

inak tu škulavosť by si mohol zamaskovať tak že si dáš pásku cez oko podobne ako pirát.

bol by si jak drsňak a nebolo by vidieť že si škulavý.

Myslim to vážne nie ako žart ... ono toti je pravda že drtivé percento žien odradí už škuľavosť tak isto ako by pravdepodpbne teba odradila pri partnerke.