Milujem dvoch sučasne

Príspevok v téme: Milujem dvoch sučasne
moi

vyše roka a pol mam priatela, klape nam to, no pred mesiacom som stretla cloveka, kt. je doslova moja krvna skupina. je ako ja, mame nenormalne vela spolocneho, uzastne sa s nim rozprava. stravili sme spolu dve noci (so vsetkym). svojho priatela vsak nadovsetko milujem, ale chcem byt aj s nim. neviem ako sa rozhodnut

xantipkaR

Moja zlatá ty tu rýpeš do každého nie ja...rady rozdávaš na počkanie ale keď tebe niekto napíše svoj názor tak sa asi dotkne tvojho ega...nauč sa prímať aj názory iných ani ty nie si neomylná tu všetci vyjadrujú iba svoje subjektívne názory a nie je sa čo treba urážať...

michaela312

Xantipka, a ty sa načo hráš, ty si nikdy nič zle neurobila??? Ona si uvedomuje že to bolo zle, tak o čom točíš? Neboj sa není tak blbá že nevie, že to je zlé.. A moje hodnoty teba nemajú čo zaujímať, treba sa starať o svoj život a nie rýpať do iných.

xantipkaR

Michaela tu nejde o tom či niekto o tom vie alebo nie a nehraj sa na spravodlivú nejak máš tie morálne hodnoty pomýlené takže keď mi na to nikto nepríde kľudne môžem niekoho zabiť nie? Veď keď si nezačneme uvedomovať aspoň základné morálne hodnoty vo vzťahu k parnerovi ako si ich budeme uvedomovať vo vzťahu k ostatným? to je povrchné zmýšľanie a tak si môžeme robiť všetci čo chceme len nech nám na to neprídu to je čo za prístup? Nikto tu nikoho nechce odsudzovať, ale ak sa pýtam na názor niekoho musím ho aj zniesť buď mi to niečo dá alebo nie...

michaela312

dr-house, ty sa uvedom, Boh nie je Ježiško, žeby sme naňho mali prestať veriť, len preto že sme dospelý máš to pomýlené, a nemáš právo dakomu nadávať do kuriev, by som sa pozrela na Tvoj život, či je taký morálne nepoškvrnený, či si nikdy nikomu neurobil nič zlé...

Artemiss, a jak mu ubližuje keď o tom nevie? Ani nevieš koľkokrát si bol oklamaný Ty sám..

Nemoralizujte.. Je to len a len jej vec, čo robí........ Howgh

xantipkaR

A ešte jedno Ti poviem prvý mesiac si všetci myslia aká sú rovnaká krvná skupina ako úžasne si rozumejú...ale ono sa to ukáže tak po pol roku či to tak ozaj je...pretože na začiatku sa všetci snažia ale ona tá snaha a zamilovanosť skôr či neskôr ustúpi a potom sa uvidí kto je aký naozaj...no Ti držím palce nech sa správne rozhodneš ale pozor na 2 stoličkách sa dlho sedieť nedá, môže Ťa začať tlačiť zadok

xantipkaR

Ja si neviem predstaviť že niekoho milujem ale stretávam sa so všetkým...ešte aj s niekym iným tak buď máš tak veľké srdce alebo žiadne, keby ja s niekym chodím čo ma veeeľmi miluje a prito práši inú tak sa na takú lásku môžem viete čo, veď tým toho človeka poníži a neváži si ho či láska o takom niečo nie je? no asi som sprostá, ja už fakt neviem čo je dneska prioritou v láske a aj v živote...

AdamKrt

moi Včera 22:27 - precitaj si, co som pisal. Kto hovoril o priani zleho druhemu ??? To bolo neutralne prianie. Ja som hovoril, ze Ti prajem len to, co robis druhemu. Mozes mu robit dobre, alebo nie.

Takze vidis, ze Ty sama to povazujes za zle. Je to Tvoja volba, ako sa spravas.

Necakaj, ze urobis zle a ludia Ta este budu chvalit. To by malo kde logiku ? :)

ta3

Moi, myslim si, ze nie je mozne milovat dvoch odrazu, mne sa to este nestalo a myslim, ze ani nestane, niekto namieta: nikdy nehovor nikdy, no ja som uz dost stara na to, aby som sa poznala, ja ked milujem, je to celym srdcom a v nom uz miesta pre ineho veru niet, musim vsak povedat, ze tato vlastnost mi ale velakrat poskodila, lebo kym som ja lubila nespravneho, nedala som ziadnu sancu mozno tym spravnejsim, pretoze som jednoducho bola k nim slepa a hlucha, stalo sa mi, ze ked som sa z nestastnej lasky vylizala, chcela som dat dodatocne sancu niekomu, kto sa v case ked som bola hlucha a slepa o mna uchadzal, no uz bolo neskoro, uz bol dokonale odsmuteny, no ale uznavam, ze kazdy sme iny, takze takuto moznost, ktora sa prihodila Tebe nevylucujem, len si stale myslim, ze jedneho milujes a druhym si iba ocarena, rozmyslaj a vnimaj hlavne to, pri ktorom sa citis stastnejsia, ak prveho lubis, ale pri tom druhom instinktivne citis, ze si s nim po kazdej stranke rozumies lepsie a pravdaze, ak Ta chce aj on, potom by asi bolo rozumne sa s prvym rozist, sediet na dvoch konoch sa neda donekonecna, mohlo by sa stat, ze spadnes medzi ne a zostanes lezat sama na chladnej zemi, nehovoriac o tom, ze Ta tato situacia obera o vnutorny pokoj, energiu, preto by si sa mala rozhodnut, komu chces patrit, asi to nie je jednoduche, pocuvaj svoje srdce, ale zapoj aj svoj rozum, kto dokaze sa riadit citmi a zaroven aj rozumom, ten to ma vyhrate, ja som vsadzala vzdy iba na city a bola som cely zivot vlastne sama