ako neschudnut ale ubrat v bokoch?

Príspevok v téme: ako neschudnut ale ubrat v bokoch?
lusiana

potrebovala by som pomoc.nechcem schudnut. moja vaha je podla mna super meriam 163 a vazim 52 kg ..ale mam strasne siroke boky a trosku vacsie brucho.aky je ideal v bokoch? pretoze mam 84 ..potrebovala by som co najrychlejsie ako by sa dalo ubrat niekolko cm .prosim poradte a napiste aj za kolko tyzdnov by sa kolko cm dalo ubrat a co by som mala robit..

Dee

na masirovanie by si si nasla cas a cvicenie nie?
Ved sa zobud o 20 minut skor a trosku sa rozvic, aj to je viac ako nic. Alebo ked pozeras telku, tak rob pri tom brusaky

basa

o ozaj staci cvicit rano alebo vecer tak 15 minut nejake brusaky a cviky na spevnenie tela, miery bokov sa meraju tak,ze das krajcirsky meter tak od polky zadku dookola...

lusiana

ja mam take nohavice..ale predsa mam tie boky ..aj to divne vyzera pretoze nohy mam tenke a boky jak nejaka tucka..vazne aspon 2cm chcem ubrat z tych tukov v bokoch nech som so sebou spokojna...a brusko tiez 2 cm ..len neviem jak..cvicit nemam cas..mozno behanie by som si nasla ale to len na 20 minut..nejake metody insie ako to pravidelne cvicenie?..mama hovorila ze by stacilo pomasirovat kazdy den..ale mne sa to nejak nezdalo tak sem pisem co mam robit :(

basa

ani ja neverim ,ze mas 15cm tuk...to neni mozne,zevraj tuk na bruchu zposobujuje to ked jes vela sladkosti....mas rada sladkosti??

Dee

Neverim, ze mas 15 cm tuky s tvojou vahou a vyskou. Blbost, uvedom si, ze aj koza ma svoju hrubku.
Tebe fakt staci trocha cvicit len aby si sa spevnila

lusiana

a tak ma napadlo..v bokoch..boky su kde :DD ako sa meraJU TIE MIERY?..VED 90-60-90

ty poslednych 90 je okolo prs ,ne? .. 60 jak je pupok?..lebo okolo pupka mam 64 a potom 84 kde sa ukladaju tie vacky tukove ..ked si date nohavice a vam tecu tie tuky von..to potrebujem co najrychlejsie dostat prec lebo mam uz depku..dakujem

Dee

to ze ti vytrcaju tuky z nohavic to nemusi byt tym, ze by si bola tucna. To je ta dnesna moda taka hnusna, aj baby s dokonalou postavou niekedy vyzeraju v tych nohaviciach hrozne. Staci zmenit strih nohavic, dat si take s trosku vyssim pasom a je to. Ja mam strasne problemy s takymi nohavicami, tie bedrove neznasam a s vyssim pasom sa tazko kupuju, bud je ten pas moc vysoky, alebo strih nie je moc fajn. Ale da sa to, len treba nekonecne vela skusat.