Vazny vztah.. to je problem

Príspevok v téme: Vazny vztah.. to je problem
jameliia

Mam 22 rokov a este nikdy som nemala vazny vztah. Pripadam si uz dost stara na to, ze som este nikoho, s kym by to malo perspektivu, nemala. Najhorsie na tom je, ze cim viac casu uplynie, tym mam vyssie naroky na partnera. A niekedy ma napada myslienka ci si vobec niekoho, s kym si budem rozumiet najdem. Lebo najst si chlapa na to, aby som si nasla chlapa, nie je problem. Ale najst si chlapa, s ktorym by som si vedela predstavit zivot, je problem.
Najde sa tu este niekto s takymto problemom? Alebo som v tom sama? V podstate by som len chcela pocut ake pocity maju ti, ktori su na tom tak ako ja a ci maju nejake grify ako to zmenit, pripadne sa s tym zmierit. Dakujem :(

lost

To znie tak marketingovo :D
v okruhu 3km, to je v realite kruh s priemer om az SEST CELYCH KILOMETROV :D

ved to ked niekto byva v bratislave, tak to pokryje celu BA skoro :D

AdamKrt

Laurina22 Dnes 20:26 -

ak je muz ako vino, tak ked prezrie, je z neho ocot :)

Zena je potom ako co ? Bobulka hrozna ? :)

AdamKrt

Niekde raz bola relacia, kde hovorili o statistickej pravdepodobnosti, kde sa nachadza vysnivany partner, partnerka s ktorym by si clovek rozumel, idealna laska na cely zivot.

Vyslo, ze sa nachadza v okruhu 3km od bydliska cloveka. Vzhladom na pocet ludi a osidlenie je moznost bezproblemoveho fungovania dvoch ludi, co si sadnu - uz z takto blizkeho okolia. Ludia prehanaju, ze ten je laska na cely zivot, henten, atd. V podstate kazdy moze byt kazdemu laskou, ked vzniknu priznacne okolnosti, ktore spoja dvojicu a dani ludia sa vedia chapat a tolerovat.

Problemom je len, najst toho cloveka v danom okruhu... :)

lost

Laurina22, tak dik :o)

youki
vzorove odpovede :D
to je super napad, nieco ako maju banky, poistovne, firmy ked mam problem, tak pride do par minut velmi velmi dhla odpoved, ja ze wow aka super odpoved a ono je to vzorova odpoved :D

youki

suhlasim s Lost-om
taketo diskusie sa tu pravidelne opakuju
argumenty zeny:
cas plynie a ja starnem...
22 a stale nic, to uz asi ostane do smrti...
vsetky kamaratky uz su 3x rozvedene a ja nic...

niet dovodu ponahlat, som v podobnom veku ale radsej ostanem sam ked nenajdem niekoho prijatelneho, znizovat naroky nebudem (a viem ze mam dost vysoke, avsak to je tym, ze si svoj charakter cenim)

PS: mozno by sa oplatilo spisat tu nejake vzorove odpovede na taketo duplicitne problemy a vzdy len vlozit link :)
pripadne aj na ostatne casto vyskytujuce temy, mozno by sa potom forum stalo prehladne