Vazny vztah.. to je problem

Príspevok v téme: Vazny vztah.. to je problem
jameliia

Mam 22 rokov a este nikdy som nemala vazny vztah. Pripadam si uz dost stara na to, ze som este nikoho, s kym by to malo perspektivu, nemala. Najhorsie na tom je, ze cim viac casu uplynie, tym mam vyssie naroky na partnera. A niekedy ma napada myslienka ci si vobec niekoho, s kym si budem rozumiet najdem. Lebo najst si chlapa na to, aby som si nasla chlapa, nie je problem. Ale najst si chlapa, s ktorym by som si vedela predstavit zivot, je problem.
Najde sa tu este niekto s takymto problemom? Alebo som v tom sama? V podstate by som len chcela pocut ake pocity maju ti, ktori su na tom tak ako ja a ci maju nejake grify ako to zmenit, pripadne sa s tym zmierit. Dakujem :(

Excita

Nikto nevie ani ti nepovie, aky vek je spravny na vazny vztah, v akom veku by si mala mat vazny vztah, v akom veku by si si mala vediet predstavit zivot po boku niekoho ineho. To je individualne, takze na vek sa vykasli. Podla mna je lepsie nemat v 22 ziadny vazny vztah ako uz napr. 2 extra vazne vztahy.
Kazdopadne, je sice fajn, ak mas naroky a neuspokojis sa s hocikym a hocicim, ale pozor, aby si neprestrelila. Ja poznam jednu 34 rocnu babu, ktora nevyzera nic moc, nie je vtipna ani nejakou inou vlastnou specialne zaujimava, no naroky na muzov sa jej zvysuju s kazdym pribudnutym rokom, napriek tomu, ze ona sama na sebe nijak nepracuje po ziadnej stranke. Len coraz viac vyzaduje od muzov, pritom sama nema co ponuknut. Je stale sama a vyhovara sa na to, ze muzi, ktori splnaju jej kriteria, su uz takmer vsetci zenati alebo zadani. Takze ak budes aj nadalej zvysovat kriteria, musis aj ty ponuknut protajsku nieco viac. Ale myslim, ze mas este dost casu na tieto veci.:) Drzim palce.

lost

A este jedna vec:
NIKDY nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie. ver mi... NIKDY ;o)
uz som sa o tom presvedcil tolko krat ze az...

ale eventualne bude vsetko OK :D

je to sranda, mozno sa s nami (alebo minimalne so mnou) osud len zahrava..

v zivote je velmi dolezite nevsimat si neuspechy, byt o nich vedomy, ale nikdy si ich nepripustat k telu prilis ..

A to ze niekto v 22 este nikoho nemal, JEDNOZNACNE a vrchlne ABSOLUTNE *NIE JE* ziadny NEUSPECH !!
Uspech bude, ak v 50tke, alebo v 70tke budes moct objat svoje deti, alebo vnukov, ked nie pravnukov..
KEDY to zacne, je uz absolutne irelevantne..

Ked niekto bezi maraton, a odstartuje o 5 minut neskor, vadi to? No pri dlzke 40km ani nie..

A este jedna vec plati v zivote (minimalne u mna), ze ak ti "zivot" ci cokolvek to je nieco zoberie, tak ti da nieco ine.. Teda v beznej normalite do 80% masi ludi toto na 101% plati.. len si treba vsimnut co pribudlo, nie len to co ubudlo :o)

good luck

lost

casu mas dost.. podla mojho skromneho nazoru, teda ja osobne by som radsej prezil 120 rokov osamote, ako mat "oci pre plac / zlomene srdce"

kecy typu "aspon si zil par mesiacov v laske, aspon si to ochutnal" nech si nechaju pre seba, ktokolvek to vyslovi...

predpokladam ze je to ako droga, raz ochutnas, nevratis sa spat :D preto si davam hold extremny pozor.. a uz som sa s tym zmieril... mam psa a to mi staci :D

lost

"Najhorsie na tom je, ze cim viac casu uplynie, tym mam vyssie naroky na partnera. "

A toto je len dobre, alebo snad chces mat nejake ozrana co zbije deti hned ako pride domov ?

- ja mam relativne podobny vek a tiez mam vysoke naroky :D
az take ze nehladam
jediny narok je.. absolutna vernost (nemam zaujem o tovar, ale o cloveka), zvysok je relativne, nemusi byt bohata, ani modelka (no nejaky priemer by bol OK), kedze ani ja nepatrim do TOP skupiny.

A hlavne, nech ma povahu "do voza i do koca"

Vsimni si napriklad prejav uzivatela KakaoNepijem, no TOTO by si chcela? TOTO? :D (hihihi, BUHAHAHA) to by som sa na mieste nejakej zeny radsej odstrelil/a ako zit s touto povahou..

Avsak spat k teme...
Ten co nieco velmi dlho nema, uvedomi si ako cenne to je, a tym padom sa jej.jeho osobnost znacne posilni.. nezapreda sa prvemu buranovy v BMW.. teda podla toho co vidim..

jameliia

KakaoNepijem:
Najprv mi prosim odpovedz ci si si precital moje 3 konkretne poziadavky na chlapa ktore som vypisala, v poradi 5. prispevku od spodu. Pokial mi odpovies ze ANO, zamyslim si nad tvojimi prispevkami. Pokial si si ich neprecital, zatial ich neberem do uvahy.
Laurina22: mozno je to trochu sebecke odo mna, ale som rada ze v tom nie som sama ;) a inak s tebou suhlasim, ze preco by sme mali byt s niekym len preto, aby som s niekym boli...
nikuska3: dakujem za mile slova :)
adamkrt: myslim ze si trafil do cierneho. mne to napadlo uz predtym, ale este mi to nikto takto nepovedal.

nikuska3

to co uz je tak ja si to uz mozem ist akoze hodit lebo ze 22 r.to uz je ze stara krava? To ja mam 27 to uz som teda co akoze vykopavka sa spamataj but teda teba plieska este puberta alebo....