opitý lekár

Príspevok v téme: opitý lekár
žaž

chcela by som sa opýtať, kde by som mohla napríklad anonymne napísať sťažnosť, u nás v mestečku máme jedného lekára na chirurgii ten je už dosť starý a k tomu furt ožratý. bola som u neho minule a najprv mi povedal že nemám zlomenú nohu, potom že radšej sa ešte presvedčí tak s ťažkostami ku mne prišiel, mi ju pomačkal čo vôbec nebolo príjemne a vraj pozriem sa ešte raz na snímok aj na svetle, a keď sa na ten snímok pozeral tak zahlásil toto bude zlomené tak vám dám sadru. No zajtra idem k nemu na kontrolu a už teraz mám hrôzu. čo robiť? napísať niekde? ako celá nemocnica je pochybná tak nerada by som išla osobne dávať sťažnosť keďže nikdy neviem či tam nepôjdem ležať a tak...

tpch

Laurina, tak mi prezrad svoju pracovnu poziciu, ked nemas ani 1.stupen VS (a nie som si ista, ci si aspon bakalarka niecoho)?

Laurina22

Tpch,suhlasim...Ale zase,ja neviem.Nie som lekar.Co by som robila na ich mieste?Ty by si co robil?Vyrovnat sa s tym inym sposobom?Akym?Su to ludia taki ako my...Alebo to vidis inak?

tpch

Laurina, u nas su vsetci lekari otrli, vyhoreni, cynicki a ak tak nevyzeraju v kontakte s pacientom, sukromne vyzeraju uplne inak. Kto sa s tym nevie vyrovnat inym sposobom, tak siahne po flaske (vsak pacienti vzdy nieco kvalitne donesu ako pozornost, nie?), alebo po liekoch(pristup k analgetikam a benzodiazepinom je volny, ziadna prekazka). No a vysledok je lahostajny lekar s hladinkou.

Laurina22

A odkial vies,ze ja som radovy referent?Och,tpch,ty mas v sebe tusim vsetku mudrost sveta.Zostan tam,kde si.tam ti je najlepsie.

Nikuska,daj na tpch,neries nic,aspon sa nam tu len taki lekari budu mnozit...

nikuska3

Ak je len jediny vo vasom mestecku tak co na neho vravia ostatny su s nim spokojni ci nespokojni viaceri?Mozete podat staznost viaceri ale zase moze byt aj v tom zase ten problem ak je len jediny tak mozno sa to vsetko ututle ved kto by za neho potom tam robil?

tpch

jajka, mas pravdu-ako mu to dokazu? Ked odmietne fukat, co urobia? Zviazu ho do zvieracej kazajky? To tazko :-D
Ani krv mu nasilu neodoberu, ak sa nedopusti niecoho naozaj zavazneho. Skor strati vodicak, nez by ho v praci chytili pod vplyvom alkoholu. Okrem toho, vsetci urcite davno vedia, ze dotycny pan doktor
nasava, asi tazko bol nalozeny v liehu ten jeden jediny den. Vsetci to vedia a nikto nic nepodnikne. Za to rucim :-D

jajka001_

realita je kruta ale napriek tomu sa netreba vzdavat
preto sa kazdy rok rodi nova generacia, ktora prinasa novu silu riesit problemy tohto prehniteho sveta.