Život celkom naruby

Príspevok v téme: Život celkom naruby
Daria26

Môj život je dôkazom toho , ako sa to všetko môže zmeniť z týždňa na týždeň. Mám 26 rokov,úspešne som spromovala, našla si celkom výhodnú prácu, mala perfektný vzťah, zabezpečené bývanie, jednoducho ideálny život. S priateľom sme tvorili pre celé okolie ideálny pár, milovali sme, moja rodina ho milovala ešte viac ako ja :-D z jeho rodinou som skvelo vychádzala. Avšak...Stalo sa, že sme došli do krízy \\\\\\\\\\\\\\\"siedmeho roku\\\\\\\\\\\\\\\". On sa chcel ženiť, zakladať rodinu, odo mňa to tiež každý čakal. No moja túžba to nebola. Chcela som ešte počkať, užiť si nového života, zabehnúť sa v práci, cestovať...A tak sa začali naše denodenné hádky, tlačila na mňa moja rodina, jeho....Ja som bola z toho čoraz viac znechutená a zrazu som nespoznávala muža ktorého mám pri sebe. Celý tento ich komplot vyvrcholil tým, že som sa čoraz viac odďaľovala od svojho partnera a vtedy mi do cesty vstúpil ON...Muž starší o 5 rokov, v rozvodovom konaní s malým synom .......spočiatku medzi nami bola neznesiteľná chémia, ktorej sme všemocne dlho odolávali, no dlho sa nedalo...chémiu vystriedala láska.....klamala som celý svet okolo seba, priateľa , rodinu...no dlho sa nedalo...otehotnela som...na radosť všetkých naokolo, len ja, môj milenec a môj priateľ sme vedeli kde je pravda...Nastalo neskutočné peklo, rozchod s priateľom, sťahovanie k novému, moja rodina sa mi otočila chrbtom, jeho si myslela, že som bola príčinou jeho rozvodu....A tak, síce odmietaná všetkými naokolo ( a to ešte musím dodať, že bývame v malej, nábožensky zfanatizovanej dedine, kde sme témou číslo jedna už nejaký ten čas)som našla šťastie a pokoj, kde som to nikdy nehľadala...Neverná, slobodná, odmietaná, tehotná ale MILOVANÁ....nečakám rady, príjmem kritiku, lebo viem, že nie všetko čo som urobila bolo správne pre okolie, pre mňa však áno-----prosto, chcela som sa len podeliť o svoj príbeh :-D

system

Téma: Život celkom naruby by to bola keby to sem pisal tvoj priatel. to skor jemu sa zivot otocil na ruby, mal partnerku ktoru mali radi jeho rodicia, jeho zas zboznovali tvoji rodicia, stastny zivot chcel sa ozenit a zrazu praaask. co moze byt pre muza horsie ? asi nato moc tlacil. ale lutujem ho viac nez teba :) prepac. ty si ocividne spokojna :) ale neber to tak ze ti nieco vycitam je to tvoj zivot tvoje rozhodnutia :)

xxxxxxxxxxxx

MILOVANÁ:) to je veľmi dôležité......
urobila si to, čo si ty považovala za správna, je to tvoj život, tvoje rozhodnutie...a na druhej strane, čo ak by si bola nešťastná s mužom, ktorého zbožňovala celá rodina, to by bolo dobré, všetci na okolí by boli spokojní, ale čo ty? :)