Chýba mi vztah

Príspevok v téme: Chýba mi vztah
zuzi2525

ahojte, takmer pred rokom som sem napísala pretože som bola mimo z rozchodu ( prišla som o lásku svojho života) Potom som mala 3 mesačný vztah, ale ten sme ukončili, bol to skor taký kamarátsky v kontakte sme ostali ako kamaráti. No a mne strašne chýba vztah, stále som sama, s kamarátkami to už nie je to čo bývalo, všetky majú priatelov, stretávame sa málo. Ked som mala priatela, každý den sme boli spolu, chodili sme na výlety, alebo proste sme išli len na prechádzku a teraz sedím doma a nemám ani možnost poriadne sa s niekým stretnút. Teraz sa učím na skúšky, aj pracujem ale aj tak cítim že mi niečo chýba. Už takmer rok je to vždy to isté. Ja viem, že to príde nečakane, ale kedy? Nechcem mat zas vztah za každú cenu, s hocikým, musím ho lúbit, musí mi byt s ním dobre a musím cítit, že to funguje. Pred rokom sa mi skončil 2,5 ročný vztah, a pred ním zase 3 ročný čiže 6 rokov som nebola sama, bolo mi dobre a teraz je to strašné, ked príde teplo, človek by mohol íst na kúpalisko a nemá s kým, bola velká noc, silvester a ja doma s rodičmi...

2bodka

Genesis,

veru, zoznamka, mal by si zalozit novu temu! :))
Ty mas byt a auto, ja mam skrinu a puklice, nedame to dohromady? :D

Ja osobne som tiez kedysi bola na pokeci, potom som tam spoznala super psychopata a odvtedy tam nechodim... Rande z netu je hovadina, aj ked dva vztahy z toho boli pekne :) No vzdy budem zastancom toho, ze ked stretnes niekoho, musi najprv preskocit iskra (alebo aspon bacily :D ) nez sa mu otvoris (hovorim o dusi) :) Takze zoznamka prostrednictvom netu je postavena na hlavu (pripadne na dobrom pripojeniiiii) :)

Genesis

rande ma malu sancu dopadnut dobre ak maju dvaja k dispozicii svoje fotky a pisu si spolu aspon niekolko dni :) .. a nie to este take ze naslepo s clovekom o ktorom nic nevies :) .. mal som aj take .. boze to bolo zleee nikdy viac :)

ale keby niektora nahodou tak byt mam, auto tiez, a som aj na pokeci hehe :)... co sa tyka vyzoru tak to posudit neviem myslim ze taky priemer ;) ... a letim na citlive typy, dobrosrdecne a rodinne ;)

ze aka zoznamka toto :)

2bodka

Genesis,
a co ti teda brani v tom pozvat zuzi2525 na rande? Ak sa teda nechces hned pustit do toho dietata, to by ju asi vyplasilo trochu :D

2bodka

Genesis,
a co ti teda brani v tom pozvat zuzi2525 na rande? Ak sa teda nechces hned pustit do toho dietata, to by ju asi vyplasilo trochu :D

Genesis

jasne :) sudeni :) .. kolko krat som si to uz v zivote vo vztahu myslel a nakoniec som dostal bezcitne nevysvetlene kopacky zo dna na den ako na najvacsia handra ... jeden den sa pokusate o dieta a dva dni na to ste out ... vzdy som myslel ze tie potvory vo vztahu su muzi ale prax mi ukazala pravy opak

2bodka

Genesis, vidim, ze ty by si sa uz aj celkom rad prilepil. Co takto si vymenit cisla a mozte ist rovno na rande :) a mozno to bude osud a raz budete detom rozpravat, ze ste si boli sudeni :)

2bodka

No vidite, kolko nas je, navrhujem zalozit klub odlozenych zien :D a mozme spolocne vyvijat aktivity ku splneniu ciela :D

Genesis

prestahuj sa do Ba .) tu je prekoncetracia chlapov :) daleko viac chlapov chodi za pracov do Ba ako zien takze tu si mozes vyberat :)

to ja sa asi budem musiet prestahovat do nejakeho zapadakova aby som si niekoho nasiel ;)