Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

cakatel

podarilo sa :) :) :) dakujem!nikdy sa nevzdavajte!!!forum citam od zaciatku,vela veci sa tu dozvie clovek!!!na 3 pokus to vyslo!!!Prajem kazdemu uchadzacovi,ktory chce tuto pracu vykonavat,len a len kvoli sebe"aby sa mu to podarilo"!

george303

Dnes som nieco cital ze policajti ktory budu prijaty do PZ budu musiet prejst detektorom lzi ?? viete otom nieco zda sa mi to uz trochu vela ...

Tomu Ver

Tak tak súčasný minister za KDH tam nemá čo robiť ale v marci pri voľbách netreba ostať doma ale ísť voliť!! a chcieť zmenu, lebo na súčasnú "vládu"..sa nedá ani len pozerať..

Templer1996

no ja som síce deviatak na zš,už budem končit.snívam byt policajtom.ak niekto vie o takej strednej policajnej škole,na ktorú smie človek íst po ukončení zš,nech dá vediet.budem velmi rád

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk