Policajná škola

Tomu Ver

o tej ŠANCI, že ju má každý by som radšej pomlčal, lebo ma to dobre pobavilo..nakoľko mám 100% zdravotný stav žiadne opletačky som nikdy s nikým nemal a aj napriek tomu žiadosť zamietnutá po... ono to bude asi tak ako je to aj v Slovenskej justícií všetci sú si oficiálne rovní no niektorí sú rovnejší!! Inšpekcia minv by sa mala intenzívne zaoberať tým ako sa prijímajú nový ľudia do zboru, lebo aj slepý by videl, že o rovností šancí radšej ani nepíšem..isto by pochytali zopár ľudí ktorý nemajú čo v zbore ani len robiť.

zase ja

jasne, sancu ma kazdy. samozrejme nesmie sa nik dozvediet, ze mas problem s ocami. ako to dokazes zakamuflovat je na tebe.

PAtrick3131

Dobrý deň. Skončil som strednú školu s maturitou, dosť sa venujem športu či už beh alebo posillovaniu a chcel by som sa dostat na SOŠ PZ. Všetky predpoklady by som mal až na jeden . Nosím kontaktné šošovky o dioptriách 2,5 na každé oko. Teda sa pýtam, či mám nejakú šancu s tymto problémom sa tam dostat alebo nie .Ďakujem za odpoveď

Tomu Ver

Posledné mesiace sa pomerne dosť intenzívne snažím dostať do PZ. No už aj po...krát som tam kde aj na začiatku. Niekoho by to už určite odradilo no ja som presvedčený ísť si stoj čo stoj za svojím. Nakoľko chuť a presvedčenie sú silnejšie v mojom prípade ako "počiatočné" sklamanie. Ako je to teda s náborom nových ľudí do zboru? Ozaj ak nikoho nemámte tak "môžete začať aj s hladovkou a nik si Vás nevšimne"?

Tomu Ver

Posledné mesiace sa pomerne dosť intenzívne snažím dostať do PZ. No už aj po...krát som tam kde aj na začiatku. Niekoho by to už určite odradilo no ja som presvedčený ísť si stoj čo stoj za svojím. Nakoľko chuť a presvedčenie sú silnejšie v mojom prípade ako "počiatočné" sklamanie. Ako je to teda s náborom nových ľudí do zboru? Ozaj ak nikoho nemámte tak "môžete začať aj s hladovkou a nik si Vás nevšimne"?

majoroso

Filthy:jasne ze sa nedavaju za vysku ziadne body...mozno len takym co budu sediet na riti a potrebuju ich miery aby vedeli aku stolicku im do kancla treba kupit!

Strejdo

:DDDD aaaach chlapci, chlapci.
Dávajú sa body, už to tu bolo omieľané niekoľko krát. Preštuduj si toto fórum.

Strejdo

:DDDD aaaach chlapci, chlapci.
Dávajú sa body, už to tu bolo omieľané niekoľko krát. Preštuduj si toto fórum.

Filthy

chcel som sa este spytat na pohovore sa nic nehovorilo o bodoch navyse za vysku znamy je policajt a hovoril ze ziadne body sa nedavaju tak to co su potom nejake bachorky ???