Policajná škola

Filthy

Hehe nechcem byt zase nejako moc optimisticky ale snad to dufam vide teraz cakam hlavne nato kedy mi dojde odpoved na moju ziadost ....som tam poslal pomaly vsetko motivacny zivotopis maturitne a vypis z registra tak dufam ze to bude ok :) ....hehe a s tou uniformou??? :D :D skusim to teda :D :D :D

duffus

"Predstavuj si, že už si v zbore, máš na sebe uniformu" a nadriadení Ťa kefujú že si dal málo pokút :D Sry ale nedalo mi to, trochu sarkazmu hádam nikomu neublíži.

L-en ja

ja som momentalne na skole a ziadnu "tlacenku" som nemal...pekne sam za seba, sice az na druhy krat ale podarilo sa...

Strejdo

Aaaale, na to, že bude zlý deň ani nemysli, sústreď sa iba na to, že ti to vyjde. A nielen fyzické testy, ale komplet celé prijímacie konanie. Predstavuj si, že už si v zbore, máš na sebe uniformu a to ostatné nechám na teba.

Filthy

Strejdo diky za odpoved zacal som sa teraz pripravovat na tie fyzicke samozrejme ze nechcem ist na 29 bodov jak nejaka babovka som zacal behat bo kondicku moc na beh nemam a hlavne chcem bodovat na hrazdne brusakoch, sprinte a v plavani ostatne chcem tak na par bodov dat keby som to dal na tych 45 aspon tak by som bol spoko :)ale nechcem nic predbiehat mozno bude zly den a len tak prejdem takze urcite sa budem snazit :)

Strejdo

Filthy, prepáč zabudli sme na teba v prospech nejakého ...... (nech si každý doplní). Môj názor je, že šancu samozrejme máš, hlavne teraz keď sú podstavy, ale ukáž čo je v tebe, neže pôjdeš na fyzických testoch na minimum "len aby si prešiel", lebo potom si ťa určite nikto nevšimne.
Zákaz? Hovorí sa stále o ňom, ale stále prijímajú do PZ nových ľudí, takže asi taký zákaz.

Rotmajster**

Pre:patpet

Prosím ťa prezraď mi prečo sa tu zaoberáš
nepodstatnými vecami? A vypisovať tu o tlačenkách a pod je to zbytočné.Keby si mal známeho na dobrom mieste tak by si to neprial ? Alebo si tu zakomplexovaný?Najlachšie je napísať ,že máš tlačenku a pritom si treba uvedomiť dakto preto urobil veľmi veľa.Poznám ľudí ktorý sa dostali do zboru aj na siedmý krat a viem ,že si tú prácu(poslanie) vedia lepšie oceniť.Strejdo tu poskytol veľa informácií o prijímacom procese.Ale koho zaujíma toto poslanie tak sa tu nebude vypitovať.Určite niektorí vedia o čom píšem.A nezabudni každy má rovnaké možnosti "šikovným patrí svet a hlúpim lopata"

patpet

strejdo, to, ze si vtedy priznal, ze mas znamost ta uz nezbavi nalepky protekcne prijateho do zboru. pises, ze si nebol prijaty na stredoskolske miesto. pokial som dobre cital, si skrateny vysetrovatel. na skratenca nepotrebujes vysoku skolu. vysku potrebuje policajt na velkeho vysetrovatela. na skratenca potrebujes iba dostojnicku skolu, ktoru si vtedy pri nastupe do zamestnania bezodkladne asi ako aj zakladny vycvik robit nemusel. podla vsetkeho protekcne, pretoze na to je potrebna vynimka od nadriadeneho.