Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

jack31

môžem sa spýtať ako to vyzerá s ubytovaním v pezinku ? či je to základná miestnosť s postelami alebo aj nejaké vybavenie ?

Nadrtm***

Zdravím ale ako vidím už nejaké tie výberové konania sa robia.Ale prijímať sa bude len od budúceho roka.Uvolnia sa nejaké miesta.

Strejdo

Ej, ale nám tu utíchla debata :D, do konca roka tu bude asi pusto, pokým zase nezačnú naberať nových policajtov :) a potom zase dookola odpovedať na tie isté otázky :DDD. Som rozmýšľal urobiť normálne fórum s rôznymi témami. Čo vy na to?

roxiiino

vieš čo mám len jeden mail, ktorý aktívne používam a preto by som ho nerád zverejňoval na nejakom fóre

abarthhh2341

Caute. Studujem na gymnaziu v PE a dalej planujem ist na akademiu policajneho zboru v Bratislave. Docital som sa, ze prijimacie konanie je iba podla priemeru znamok zo strednej skoly. Chcem sa Vas teda opytat ci sa budu robit aj fyzicke testy a psychotesty. A co presnejsie studujete vy, ked robite fyzicke testy? Dik za odpoved, velmi mi to pomoze... :)

www.akademiapz.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk