Policajná škola

tommyk

caute ludia, v stredu je prveho juna a vraj sa ma otvarat beh v KE, ak budu niekomu volat, tak to potom tu napiste....dik vsem....a nech sa dari

roxiiino

ubytovanie je v katastrofálnom stave ale treba vydržať a to sa dá:) no terajší 14. beh tvorí 130 ludí a z toho sú tam 4 baby.
A telesná to je ťažko takto hovoriť o tom proste behanie, kondícia, všetko čo ich napadne, dajú ti zabrať do tela.

bori.s

Sa nehnevaj roro, ale tieto otazky, co si polozil su maximalne smiesne a trapne. Clovek sa niekedy nestaci divit, kto vsetko sa trepe do zboru.

ro+ro

roxiiino a aj ďalší ktorí ste alebo ste boli na polic. škole, či už v PK, BA alebo v KE....minule si spomínal, že musíš jednoducho makať, aby si to zvládol to je jasné a čo tak ubytovanie aké je? napr. taká tel. výchova ako je na tom? a pomer dievčat a chlapcov na škole v %? dik za odpoveď...

Strejdo

Ani nemusíš dávať overovať, potom keď prídeš na infomatívny pohovor tak im ukážeš originál a porovnajú. Ja som to tak urobil.

ro+ro

Chcel by som sa spýtať, že či rodný list a matur. vysvedč. môže byť overené aj na obecnom úrade matrikárkou alebo to musí byť notárom? diki...

duffus

Tak gratulujem k novo prijatým kolegom ktorí nastupujú od júla do Pk. Poriadne zaberte, učte sa a ani nebudete vedieť ako Vám to na škole ujde. Vidíme sa tam v auguste :)

Strejdo

Tommyk, nič sa neboj, ja som nastupoval 1.apríla a volali mi 30.marca. A pre oblečenie sa chodi až keď budeš prijatý, nie pred tým, čiže až po 2.júni.

Tommyk

Scarletka
Ak 2.6., tak to myslim, ze zase ma nevezmu, lebo mi nevolali ohladom podpisania a co mi hovorili policajti, ze treba ist nejake veci na oblecenie myslim ze to bolo do Slovenskej Ľupce alebo niekde tam....to cakanie je najhorsie, clovek si mysli, ze ma vsetko porobene tak uz to ma iste, no stale sa nieco najde a zase treba cakat.....