Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Policajná škola

bori.s

Sa nehnevaj roro, ale tieto otazky, co si polozil su maximalne smiesne a trapne. Clovek sa niekedy nestaci divit, kto vsetko sa trepe do zboru.

ro+ro

roxiiino a aj ďalší ktorí ste alebo ste boli na polic. škole, či už v PK, BA alebo v KE....minule si spomínal, že musíš jednoducho makať, aby si to zvládol to je jasné a čo tak ubytovanie aké je? napr. taká tel. výchova ako je na tom? a pomer dievčat a chlapcov na škole v %? dik za odpoveď...

Strejdo

Ani nemusíš dávať overovať, potom keď prídeš na infomatívny pohovor tak im ukážeš originál a porovnajú. Ja som to tak urobil.

ro+ro

Chcel by som sa spýtať, že či rodný list a matur. vysvedč. môže byť overené aj na obecnom úrade matrikárkou alebo to musí byť notárom? diki...

duffus

Tak gratulujem k novo prijatým kolegom ktorí nastupujú od júla do Pk. Poriadne zaberte, učte sa a ani nebudete vedieť ako Vám to na škole ujde. Vidíme sa tam v auguste :)

Strejdo

Tommyk, nič sa neboj, ja som nastupoval 1.apríla a volali mi 30.marca. A pre oblečenie sa chodi až keď budeš prijatý, nie pred tým, čiže až po 2.júni.

Tommyk

Scarletka
Ak 2.6., tak to myslim, ze zase ma nevezmu, lebo mi nevolali ohladom podpisania a co mi hovorili policajti, ze treba ist nejake veci na oblecenie myslim ze to bolo do Slovenskej Ľupce alebo niekde tam....to cakanie je najhorsie, clovek si mysli, ze ma vsetko porobene tak uz to ma iste, no stale sa nieco najde a zase treba cakat.....

Ale-x

Pokiaľ by som to nemal v sebe, tak sa ani k PZ nehlásim a už vôbec by som to nerobil ;-)
Chirurg tiež až na operačnom sále, nad pacientom príde na to, že ho tá práca vlastne ani v skutočnosti nebaví a až následne na to odíde?

nepodstatna

Vysvetli mi ako môzes vediet ci to mas v sebe? Robil si to predtým? Nikdo nepozna dokonale vsetky okolnosti kym ich neodskusa sam osobne! :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Policajná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk