Policajná škola

Ale-x

Ono aj tie akože "sociálne výhody", nepotrvá dlho a oklieštia sa. Jasné, že neporušia všetko, ale mám pocit, že hodne policajtov bude smutných a to ako noví (keď sa k PZ vôbec ešte budú hlásiť), tak aj tí služobne starší. Potom som zvedavý, ako každého bude neskutočne "baviť" pridať sa k PZ :-)

roxiiino

vy to nejako vážne beriete:D každá práca sa robí pre peniaze a keď si myslíte opak tak mi kludne môžete vaše zarobené peniaze posielať:D

Strejdo

Pokým by si nebol na najvyššom poste a nad tebou už nikto :). Aké my máme sociálne výhody? :DDD, od roku 01.06.2013 majú aj tie padnúť, zruší sa celý zákon o Policajnom zbore a bude nový, stále hovoria, že sa to bude týkať iba novoprijatých, ale niektorí zase tvrdia, že to je iba zámienka, aby sa už teraz celý PZ nerozpadol a skutočnosť bude krutá pre všetkých policajtov.
Druhá vec je na akom obvodnom oddelení budeš slúžiť, či niekde, kde sa muchy už otáčajú alebo v meste s 50 000 obyvateľmi, pritom berieš rovnaký plat, no na jednom oddelení hovno robíš a na druhom zase sa nestíhneš ani najesť.
Pokiaľ ťa policajná práca nebaví, nebude ťa napĺňať a budeš nešťastný aj keby si zarobil viac.
Ďalšia vec, vysoká škola v súčastnosti nič neznamená. havana.30, to že máš vyokú školu je tvoja nie devíza, ale nevýhoda, čo sa týka PZ, jedine ak by si mala sakra veľkúúú tlačenku, aby si sa dostala do kancelárie mohla si pilníkovať nechty celý deň. Ináč pôjdeš na ulicu moja, ako hliadka, či máš vysokú školu alebo nie a ver mi, chlapi s tebou nebudú radi slúžiť. Pôjdete niekde preveriť oznámenie do osady a kolega bude ešte aj na teba musieť dávať pozor, proste budeš iba ako záťaž. Je to kruté, ale čo si tu budeme nahovárať.

eco, pozri sa, keď sa nebudeš s tým nikomu chváliť, tak o tom ani nikto nemusí vedieť a nebude to žiadny problém. Keby o tom nadriadený vedel, tak mohol by zvážiť tvoju prácu v PZ pre takúto minulosť.

george303

Mne nevadi riskovanie skakal som Bungee jumping teraz chcem ist skakat padakom takychto veci sa ja vobec nebojim ... Len nemam rad ked mi niekto rozkazuje a uraza ma a to sa vraj deje aj u policii aj u vojakov to by som asi nevydrzal a niekoho napadol ....

Steel

inak ak ti ide len o ten dochodok, tak take iste (mozno este väcsie) "vymozenosti" mas aj pri vojakoch... chodit po riskantnych misiach a tak... Alebo na to gule nemas? len brat cim skor, cim vyssi dochodok?
Sranda, ze kedysi (nie tak davno este) museli k silovym zlozkam doslova tahat ludi, prosikat ich pomaly... dnes sa tam pcha kadejaka, vypocitava čvarga, ktorej ide len o vlastny profit a zaujmy policie, alebo vojska ma akurat tak u prdele.

george303

Sak a co nebudem sa tu hrat ze moje poslanie je bojovat zo zlocinom :D Kazdy sa chce mat vzivote dobre a hlada pracu kde treba minimalne pracovat a zarobky su maximalne ... samozrejme ze ak by som isiel do zboru tak aj ja sa tvarim ze chcem pomahat a chranit (netvrdim ne nerad pomaham a chranim ludi ale nie za cenu toho ze kazdy den si bude namne nieco kompenzovat ) :D

Steel

george: To si ale nenapisal nic nove. V podstate 80% ludi v zbore tam ide kvoli tomuto. A idu tam taki, co v skutocnosti o celu policiu maju pramaly zaujem, ale dostanu sa tam. Ale aspon si uprimny.
Dnes kratka mladi chcu byt v styridsiatke dochodcami... Svet sa na kravsku p... obracia.

george303

Steel ano mas pravdu nie kazdy je ochotny nechat sa drbat od zakomplexovancov za drobne :D Ja sa k policii nechystam ale keby som tam chcel ist tak som tam a isiel by som tam iba pre ten dochodok ....