Co ste citili na zaciatku tehotenstva?

emelinka

teda co sa somnou deje to naozaj neviem,ale asi asi mi dojde menzes dnes po sexe som mala hnede skvrnky na gatkach ,aj ked je pravda ,ze ma poriadne natiahlo ked som zacitila pach spermii mojho priatela :( az som sa zahanbila a mi bolo sproste lebo sa tak na mna pozrel,ojjj to preco ? mala som vzdy blbe pocity ked som mala dostat menzes ale na tycku mi nebolo nikdy ,takze si myslim ze tehotna niesom

emelinka

DEEE
prajem Vam len to najlepsie :* a hlavne vela zdravicka :*
ja som mala tiez zdravotne problemy dokonca som mala hormonalnu disfunkciu musela som brat antikoncepciu dva x za den po 10 dni a preslo mi nastatsie ,klop klop klop ( musim zaklopat aby som neporiekla ) ;) brala som antikonc.aj predtym max 3 mesiace lebo som mala problemy hned po tretom mesiaci ,takze tabletky brat nemozem,
co sa deje teraz somnou to naozaj neviem ale jednoznacne by som chcela mat dietatko :)

Deee

Emelinka no povedali sme si s manželom, že by sme chceli babo, vyšlo to na prvý krát, ani som v taký zázrak nedufala, nakolko som este predtym riesila aj ine zdravotne problemy, brala som hak 7 rokov, po vysadeni som mala mesiac na regeneraciu, potom sme to skusili a vyšlo to, úžasné prekvapenie, teraz koncime 7- my mesiac, no uz dva týždne lezime v nemocnici na rizikovom a pocitame dni, aby sme to vydrzali 2 v 1 čo najdlhšie...maly sa ponáhľať na svet, ale ešte je veľmi veľmi skoro...

emelinka

je tomu 10 -12 dni
viem ze je blbost aby som teraz daco citila,
mam dostat aj menzes o par dni tak ak dostanem....dostanem ,ak nedostanem ...neviem,nechcem na to mysliet,lebo viem co to urobilo s kamoskou vzdy dufala,ze nedostane a ani nedostala menzes,ale nebola ani tehotna mala len nafuknute brucho a menzes dostala o 2 az 2 a pol tyzdna neskor,mala to vsetko tak rozhadzane aj nervy v prdeli ..a ja urcite tak skoncit nechcem
no jednoznac ne dam vediet :) ako co

DEEE ty na prvy sup :)( a mas brusko ? kolky mesiac ?

vevericka

inak, co sa tyka priznakov, kazda reaguje inak, u niektorych je zle hned od zaciaktu, niektore to zistia az ked nedojde menzes, a niektore ani to nie lebo sa moze stat, ze slaby mnezes je aj pocas zaciatku tehotenstva, takze tazko povedat, uplne naj je ist na gyndu, ale k tomu asi az po meskani menzesu, lebo ak mu povies, ze narp pred 3 dnami ste mali sex a chces vediet, ci si v tom asi sa iba zasmeje, tak sa drz:)