Co ste citili na zaciatku tehotenstva?

vevericka

ja som ten tvoje uplne prvy prispevok pochopila ako ustrachany, ze neches aby si bola tehotna a aby ta sanca bola co najmensia..

vevericka

ved klud, dajme tomu, ze si bola zdeptanou tou znamou,;) a teraz chces ci nechces byt nehotna? asi skor nie, co? tak zajra pocupitaj na gyndu a porozpravaj, co sa stalo a ako sa veci maju, lekar, uz ti piovie ako treba postupovat..

emelinka

vevericka
nemam 16 mam viac a naozaj sa hanbim teraz,a debilne sa citim ze sa takto pytam.. teda ta otazka fakt hlupa

vevericka

jasne, ze sa da a duplom ak mas ovulaciu, tu znamu uz nidky nepocuvaj ..a to kristepane bolo preto, ze ta otazka je naozaj hmm slusne povedane, minimalne nezodpovedna..a vo zvyku tohoto fora, ze sem pisu neskusene 16ky..

emelinka

ja som to vravela ze ked mam ovulaciu staci trochu a som tehotna,ale znama sa mi vysmiala preto sa pytam,
nemusis hned ze kriste pane kolko mas rokov :(

vevericka

tvoja znama je pekne hlupa..je pravda, ze su pary, ktore sa snazia otehotniet aj rok a viac(a niektorym sa to nepodari nikdy), ale zas na druhej strane ty nemozes vediet ci medzi nich patris, otehotnies sa da aj s polky aj z kvapky, v zavislosti od toho, ci ty si plodna jak jablon a mas plodne dni, ci tvoj partner je zrebec a jeho naboje triafaju do cierneho..takze, ak nechces byt tehotna a je to teraz tesne po tom sexe, bez na gyndu..a uz nidky to nerobte bez ochrany, ak nie kondom tak hak..