Neviem stale zabudnut

Príspevok v téme: Neviem stale zabudnut
pello

Ahojte potrebujem poradit:)Uz je tomu viac ako pol roka co som sa rozisiel s priatelkou.Bolo to 3,5rocnom vztahu dost ma to zobralo byvali sme kazdy den spolu mame dost spomienok a ktomu sme este z jednej dediny casto sa stretavame ona nema zatial ziadneho priatela ani ja stretavaly sme sa doteraz ako kamarati ale poslednom case som sa nanu nastval bo ma iba vyuzivala vzdy som jej pomohol bol som jej oporou ked sa nudila ked sa chcela korculovat na kupalisko atd.a ked mala skym ist tak sa namna vykaslala ked som ja nieco potreboval kaslala namna pripadalo mi to ako keby som bol nejakou nahradou pokial si nenajde druheho ona ma opustila ona si kladie podmienky bo vie ze ju lubim a vzdy jej vsetko odpustim ked sa namna usmeje alebo mi milo povie ja som hned skakal.Som sa teraz zdrzal neozval som sa jej uz tyzden ona ma aj skusala kontaktovat ale som jej neodpisal.Strasne ma to laka a nutka sa jej ozvat neviem ako to mam dokazat strasne ma to nici myslim nanu kazdy den kazdu minutu neviem ako dalej ..poradte co si myslite o tomto..dakujem

pello

Ja ju vobec nechapem ked sme spolu tak ma che objiat a povie mi ze nemoze byt dlksie ako 2hod.somnov preco ma chce objimat ked kumne nic neciti ako mi to vravela pri rozchode teraz je cela ocarena z nejakeho chlana z netu co byva 200km od nej a mne vsetko vycitala ked sme chodili spolu.Da sa zalubit do niekoho cez net? co si len pise clovek snim a vola tak mi pripada a ked som jej povedal ci je normalna ze to nema zmysel ked je niekto tak daleko..nechapem preco chcela stale tak vela odomna a teraz jej staci aj ked vola s niekym..Niektore nevedia co od dobroti som si myslel ze bude trosku rozmyslat ale prave naopak :(

jajka001_

myslim ze si spravil dobre, bud rozchod - ak to chce, ale uplne, byvali partneri nemozu byt kamarati - alebo si uvedomi, ze jej na tebe zalezi a date sa zas dokopy.