Prečo ma všetky ženy chcú?

Príspevok v téme: Prečo ma všetky ženy chcú?
exot

mam 24 rokov a uz asi od trinastich ma vsetky zeny okolo mna obtazuju svojimi trapnymi navrhmi a obletovanim. dokonca aj ovela starsie mi davaju najavo, ze sa im pacim a ze by si to so mnou chceli rozdat. ja ale o ne nemam zaujem. nie som na chlapov, ale toho ustavicneho prenasledovania mam uz plne zuby. co som snad jediny schopny chlap na celom svete? ja viem, ze som pekny, zabavny, pritazlivy a inteligentny, ale to predsa este nestaci na vztah.nestaci, ked je len jeden z paru dokonaly. ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat. vystriedal som uz niekolko desiatok zien, mozno aj viac ako dvesto, neratam to, tak pocet nepoznam. a som uz dokonale otraveny. vsetky zeny su na jedno kopyto. kazda len na mna cumi ako keby nikdy nevidela pekneho chlapa a mysli si, ze aj ja sa pokakam z nej. nebavi ma to uz, najradsej by som sa odstahoval niekde na pusty ostrov kde by boli namiesto zien len skaly a piesok. a nejaky jeden strom, pod ten by som si sadol a mal by som pokoj.

Jooe Ker

toto je dobre co pisal :
ked sa mne zena nepaci, tak predsa si s nou nebudem zacinat.
a predsa si zacal a potom sa nevie doratat ......muskater jeden

lost

hmm, podla mna ho trafi slak, ked sa pomyli v pocitani, ze 201 202 203, pockat, koko som to mal? 201 ci 202? neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

AdamKrt

Jooe Ker:

este nie. Je to iba prototyp, ale simulacie su slubne :) EXOTovi by to pomohlo vyriesit jeho problem :)

AdamKrt

ano, otvorit usta, najlepsie este, ked bude slina vytekat, nepritomny pohlad, jazyk trochu vyvaleny v predkuse, oci do obratene do hora a s poznamkou:

"Ako to chces, cica" hlasno mlaskunut jazykom...

Uvidis, ako budu upalovat prec... :))))

žaž

necitam prispevky, no po precitani polovici tvojej temy som skonstatovala ze niesi tak dokonaly ako si sebe myslis :-) a keby mal chlap taketo reci tak o neho urcite zaujem neprejavim...takze dobra rada ked ta otravuju zenske pohlady otvor usta a hned sa zamyslia...

lost

to je super, konecne zacinam mat rad svoju skaredost :D pri uvedomeni si aky vzacny by bol ten pokoj aky ja na uliciach mam pre zakaldatela temy :D

zuzuska

a este mi neda nedodat ze urcite by som chlapa ako si ty nechcela uz len prave pre toto tvoje sebavedomie, ktore si myslim ani nema byt preco take vysoke, ale to je len moj osobny usudok. Mas vsetky zeny ako podradene a myslim si ze im este velmi dlho nepochopis.