preco chlapi klamu

Príspevok v téme: preco chlapi klamu
karma

ahojte ja tomu vazne nerozumiem vravia ze nas lubia a pritom sa v nich ani za svet nevieme vyznat....klamu nam a mi si nahovarame ze je vsetko v poriadku a pritom to tak nie je aj v mojom vztahu nastala chyba a ja ju neviem dalej riesit mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi ze ma uz nemiluje mozno si to len nahovaram ale nechcem sa tym utesovat dajte mi prosim vas nejake rady ako zistim ci ma naozaj este miluje neviem co mam robit a som z toho dost smutna a zufala

dakujem za vasu pomoc KARMA
:-/

karma

vies ja uz neviem co mam robit ako mam vediet ze ma miluje naozaj a ze to nie je iba pretvarka a klamstvo???? uz nevlladzem dalej potrebujem vediet ako to naozaj je spytala by som sa na to ale viem ze odpovedi by som aj tak neverila neviem sa pohnut z miesta

elsa5.5

niektorí muži klamú rovno do očí jednoducho takí sú čo tam nariešiš,alebo ťa nechce zraniť,zisti dôvod prečo si mu ľahostajná,môže byť za tým iná žena neviem aké máte problémy,pocity bývajú väčšinou správne...

karma

Genesis pozri ja chapem ze kazdy ma nejake skusenosti s klamstvom ale myslim si ze ti mozem povedat z vlastnej skusenosti muzi klamu horsie ako zeny muzi nerobia nic ine len si vsetko ulahcuju svojimi klamstvami nas dostanu do postele a skusaju to potom hned na dalsie neviem preco ale ja uz jednoducho neviem verit chlapom aj ked sa vsemozne snazim a prave moj vztah na to doplaca a mam pocit ze som lahostajna vlastnemu frajerovi co mam robit ked chcem aby sa to medzi nami upratalo a aby mi uz neklamal a hlavne co mam robit aby som mu dokazala verit.....ver mi ze sa o to snazim no nejako mi to nejde potom vsetkom co som prezila

Genesis

zeny klamu uplne rovnako ako chlapi ... nemyslim ze zeny by mali nieco chlapom vycitat vela krat su este vacsie potvori ako chlapi