Som samotárka ..

Príspevok v téme: Som samotárka ..
[zruseny7]

a nevadí mi to, baví ma to :) Nevadí mi keď celý víkend ostanem doma a len sa učím, čítam si, cvičím, len tak ležím na záhrade a nepotrebujem nič a nikoho. Nepotrebujem sa celí víkend opíjať a robiť zo seba trápnu na diskotéke a na druhý deň byť rozbitá ..toto obdobie mám myslím "úspešne" za sebou a nechcem ho naspäť.
Mám priateľov, rada cestujem a spoznávam nových ľudí ..nemám s tým problém :)
Myslíte si, že som iná nebodaj divná? Lebo rodičia alebo známy niekedy na mňa pozerajú či som v poriadku ..
Nevadí mi to len by ma zaujímalo či som fakt jediná, že mi v mojom veku nevadí, keď som doma :P

samotarka?

Ahoj...

Ak by si bola samotárka, nepísala by si niečo také, citujem : "Mám priateľov, rada cestujem a spoznávam nových ľudí ..nemám s tým problém :)"

Samotárstvo je niečo, čo nieje dobré! Prežívam ho ja a to by som ti mohol toho veľa popísať!

[zruseny7]

Ďakujem za Vaše názory ;) tak som teda rada, že som aj podľa iných normálna ..ja hlavne chcem byť sama sebou a takto mi je dobre :) Nabudúce, ak bude mať niekto zase pripomienky im ukážem túto tému, že nie som jediná ..
Genesis: No ten program fakt netreba ..keď tak niečo spontánne na čo budeme mať chuť obaja.. najviac by som chcela s nejakým chalanom sa proste len tak na týždeň zavrieť doma, vypnúť telefón aj všetko a žiadne starosti, len tak byť spolu a užívať si ..ach :)
0vecka: Prepáč ak som ťa urazila ..viem, že sú aj taký ..len ja takých veľa nepoznám ..
Tany: Tak to som rada, že práve nás označil za tie normálne. Hádam aj ja takého raz stretnem :)

Tany

Si úplne v poriadku, aj som včera spoznala jedného chalana ktorý povedal že konečne stretol normálnu babu... ktorá nepotrebuje k životu byť každý víkend naložená v alkohole :)
Len tak ďalej :) nech je nás normálnych stále viac :)

ta3

Kiara, vobec nie si jedina a vobec nie si cudna alebo nenormalna, ja tiez som rada sama, je rozdiel medzi byt osamelym a byt sam, ja mam priatela, ale aj ked sme spolu, nepotrebujem, aby bol vzdy pri mne, nepotrebujem, aby ma vzdy drzal za ruku a bavil ma, vymyslal program, viem byt sama aj ked sme spolu, myslim si, ze tato vlastnost je pre spoluzitie dvoch ludi vyborna, kto vie byt spokojny aj sam so sebou, nie je sebecky a nepotrebuje zotrocovat partnera svojou neustalou spolocnostou, je pravda, ze nie kazdy dokaze spokojne travit viac casu v tichosti sam so sebou, su ludia ktori nepoznaju sami seba a tito ludia (spravidla psychicky slabsi jedinci) sa boja zostat sami s vlastnymi myslienkami, lebo tie na cloveka viac doliehaju, ked je sam

je uzasne, ze vies byt sama, to ale neznamena, ze chces byt a budes sama po cely zivot, nie si samotarka, samotari sa strania ludi, Ty mas priatelov, rada stretavas novych ludi, ale rada travis vikendy aj osamote, na tom nie je nic zvlastne a aj ked budes mat priatela, obcas budes rada sama, si proste ten Typ cloveka, stastneho cloveka by som povedala, stastie nie je nieco alebo niekto, koho nachadzame okolo nas, stastie je vnutorny pocit a ked clovek nevie byt stastny sam so sebou, darmo ma okolo seba ludi, vela mladych ludi ide do vztahu v ocakavani, ze ten druhy ich urobi stastnym, potom su zbytocne nestastni, ked zistia, ze to tak nefunguje

moonriver

ja tiež milujem svoje sukromie,viac než spoločnost ludí k torých nepoznám.možno nájdeš niekoho kto bude skor samotár tiež.Nič si z toho nerob uživaj si svoje sukromie.

system

v dnesnej dobe sa okrem seba na 100% nemozes spolahnut na nikoho, mozno to je aj dobre ze nikoho nepotrebujes, podla mna si vpohode, mas priatelov, rada spoznavas ludi :) ani ja sa nepotrebujem opijat a rozbijat na diske, chodim sa korculovat sam, nepotrebujem nikoho ako spolocnost, aj ja sedim nekedy doma a nestazujem si. to je uplne vpohode myslim ze sme normalka nieje tu co riesit ;)

0vecka

mne sa len nepaci ze spolocenskych ludi vidis ako niekoho kto sa opija a tak... je vela ludi co radi vidu do spolocnosti a nepiju ... toto je taka dost chybna predstava...

jajka001_

si normalka a nie si samotarka, ved mas priatela a kamaratov
to ze nemas chut chodit na disku - a co?aj tak je to tam o nicom.

Genesis

lenze ked mas chlapa tak nie si samotarka :) ... samotarka by si bola az keby si nemala a nepotrebovala ani kamaratky a ani partnera :)