Samota beznádej prekliatie

Príspevok v téme: Samota beznádej prekliatie
incognito

Zdravím tuto temu som sa rozhodol zalozit preto ,lebo som na pokraji síl nechapem čo sa to stalo v mojom živote z úspešného mladého muža sa pomaly,ale iste stáva opak.Pred pár rokmi som žal úspech a pozitivne informacie z kazdej strany no nastalo obdobie ktore to vsetko zmenilo a ja neviem cim to moze byt,myslim ,ze som stratil pozitivne myslenie a iskru neviem ci to je vekom ,ze uz niesom najmladší a zaslepený este tými snami o vsetkom krásnom ,alebo ci je to tá krutá realita ?No som sám co som nikdy nebol a uz v sebe nenachadzam vnutornu silu bojovat ,lebo robím vsetko pre to a neprinasa to ovocie niekedy som zil inak a horšie a bolo to super tak o com je tento svet ked sa clovek zmeni k lepsiemu a zanecha ten starý mladícky zivot uz ostane navzdy sám ?Mam 24

incognito

A ani sa nebudem vobec cudovat ked sem nikto nic nenapíše ,lebo viem že vy internetový cucaci viete o pravom akčnom sposobe zitia zivota velké H .A ste zabehnutý vo svojich trápnych kolajoch ja len ,ze preco sa nenajde niekto mysliaci ako ja a s podobnými skúsenostami názori internetových a pocitacových expertov ma nezaujimaju kurva

incognito

Ako som prestal so zlým zivotom ktorý bol plný osláv a zábavy a zil sa dost neslušne nemám nič z toho ,že som normálny skor ma to taží a chýba mi ten bujarý nespútaný zivot bojím sa ,ze ja uz nikdy nedokazem byt normalny aj ked chem .Ked som zil ten zivot mal som plno zien teraz uz rok som sám ako som si povedal dost .Je to urcite o psychike ,ze vsetkemu teraz pripisujem nejaku váhu ked predtým som nemal ziadne problemy kedze som ich automaticky hadzal za hlavu