Akutny nedostatok lasky

Príspevok v téme: Akutny nedostatok lasky
Genesis

toto je len taka tema na odlahcenie bo je to tu sama depres tema :)

mozno vela ludi bude pindat ze tato tema nesuvisi zo zdravim :) ale mne uz to ze som sam poriadne lezie na mozog a narusuje dusevne a ine zdravie :)

kde sa pohnem vsade behaju pariky a drzia sa za ruku a mojkaju sa :)

takze otazka na vas :) kde v Ba sa daju zohnat fajn nezadane zeny pre chlapa okolo 32 rokov :) ... take citlive a dobrosrdecne mozu byt hamblive proste ziadne karieristky, diskofilky ani nymfy .. nieco take mile male a zlate mierumilovne :)

len mi nepiste ze v kostole bo tam ja nemozem :) ja sa s tym hore moc nemusim a po vstupe do kostola vrie svetena voda ;)

a drazdiak tiez nefunguje bo tam je nejak vela chlapov a malo zien :) a aj tie co su vsetko poparovane :)

Genesis

tak vies ja chodim do harleya preto lebo tajne dufam ze tam najdem taku co tam nepatri :) .. to vies nejaka baba ma narodky a pozve tam kamosky a medzi nimi aj nejaku taku fajn ;) ... ja viem ze je to malo pravdepodobne ale zas nemozne to neni ;)

a ci mi to je alebo neni sudene na to prdim :) .. ak mi to sudene neni tak nic s tym nenarobim :) to si potom osobne s bohom vybavim po smrti :) aj tak sa neviem dockat ako ho nakopem do rozkroku za tolko svinstva co tu napachal :) .. ken dufam ze ten panchart existuje bo potom vazne neviem do coho budem kopat :)

vulabi

tak vidis, genesis, ja mam presne taky isty problem ako ty, a to zdaleka nie som skaredy, ani hlupy, ani hanblivy ... nemam problem ani oslovit dievca, ani pozvat von ani nic .. a napriek tomu si uz viac ako 2 roky neviem najst partnerku, a tak skoro si ani nenajdem :) .. niektorym to proste neni sudene

xdanielax

tak tazko spoznat dobrosrdecnu babu na prvy pohlad :D
ja na magio plaz veru tiez nechodim, ale predtym v propeleri som bola ako doma :DD

Genesis

akoze kam chodievam ?

no napr do obchodu :) s kamosmi na pivo :) .. sem tam na pasienky .. na drazdiak .. na hradzu a sem tam do harleya :)

bohuzial take typy teda take rodinne dobrosrdecne a mile moc po vonku nebehaju :) ... povacsine su zasite doma

a janka sorry ale detske bazeniky ma moc nelakaju :) ... ono vies keby som sa tam slahol medzi tie decka ako 32 rocny chlap maminy by asi moc radi neboli ;)

jajka001_

kupat sa tam praveze neda, ak neratam tie super male detske bazeniny so smyklavkami, co tam dali:) a su tam sprchy.
hej tam pri Dunaji. v Dunaji by sa tiez dalo kupat, keby sa ti moc chcelo :D
ked chces teplakovu, vybehni teraz a chod si zabehat okolo chorvatskeho ramena, ak ta komare nezozeru

Genesis

tak ono a kupat sa tam da kde ? .. kde je vlastne ta magioplaz to je pri dunaji ?

a ja sportovat nepotrebujem a ani baby v plavkach nepotrebujem :) ... pre mna za mna ta moja moze kludne behat aj v oteplovackach ked bude silno fajn ;)