Zeny verzus chlapi

Príspevok v téme: Zeny verzus chlapi
zienka

Tak zakladam temu len tak zo zvedavosti.Ja som zena tak idem k veci preco ako zena by som mala byt stihla?Preco sa musim holit aby som si nepripadala v spolocnosti trapne?Preco sa musim namalovat aby som vyzerala aspon co to k svetu?Davame si pozor aby nam vlasy nevypadavali a tak dalej by som vedela sa pytat....
Teraz naopak na muzov sa nepozera tak ze su tucnejsi ze maju brucha ako tehotna,tiez sa nemusia holit,malovat,proste nemaju menstruaciu,nemusia rodit,nevadi ked im vlasy vypadaju u nich je to uz normalne.Idemi len o nieco take ze kto sa ma asi lepsie zeny alebo chlapi?
Budem rada ked budete pisat aj vy chlapi napr.ci sa mate naozaj lepsie ako my zeny alebo by ste chceli byt zenou a hlavne ak ano tak napiste dovod.A samozrejme kludne aj zeny ja som pisala len za seba ak ste spokojne a nemenili by ste tak ja to beriem :O)

lost

Genesis

Mozes tu 286 pretaktovat :D:D:D

ale inac, vcelku trefne a dobre napisane :) bohuzial, ale asi je to tak ako pises....

Genesis

v tomto svete su na jedinca kladene vysoke naroky ale neviem ci je to len spolocnostou ... priroda je kruta mrcha a prvy zakon zivota hovori ze prezije len najsilnejsi. Kedze clovek sa pridode vzoprel a z ludskosti sa snazil slabsim jedincom prezit aby dokazali viest normalny zivot .. bohuzial tento krok akokolvek ludsky a ja som hrdy na cloveka ze ten krok urobil priroda kruto potrestala ... slaby jedinec ktory by za normalnych okolnosti umrel plodil potomstvo ktore malo podobny nedostatok ako on az nakoniec tu mame nespocet genetickych chorob.

vysoke naroky su kladene hlavne na slabsich jedincov pretoze priklad ak sa niekto narodi ako stvorjadrove PC c ramkou 4 GB a diskom 5 Tera a niekto sa narodi ako PC 286 s ram 286 MB a diskom 32 MB jednoducho nema sancu na trhu prace konkurovat silnejsiemu jedincovy (jedine ze ma silnu protekciu :) ... jednoducho nikto nezamestna 286 ked za tu istu cenu moze mat daleko vacsi vykon.

rovnako vydareny jedinec ma vacsie uspechy v hladani partnera a priatelov.

Inymy slovami treba sa vediet narodit ... to najdolezitejsie na to aby bol clovek stastny je mat dobry geneticky zaklad, narodit sa do vhodneho prostredia a zabezpecit aby sa jedincovy diali pozitivne veci. Ani jedno z toho jedinec neovplyvni. Silnejsi jedinec ale za rovnakych podmienok bude vzdy zvladat dany stav lepsie ako jeho slabsi kolega.

nathália08

holenie-kde je napísané že žena sa musí holiť,veď to nikdy také nebolo-vidíme to iba v reklamach a všetko opakujeme.
Jemné chlpky na nohách sa stávajú drsnými a tvrdými a ešte aj tmavšími, pravidelným.
A líčenie????žena ak sa vie pekne upraviť nemusí to prehánať ani s líčením-jemné decentné,proste špirála a lesk na pery-nič viac.
Mejkap,tak to je fakt na dlho,všetko ide z vonku,a potom zapálené vyrážky,a stále niečo na tvári.
Preferujem prirodzenú krásu-čím menej tým lepšie,veď váš priateľ či manžel vás vidí odlíčenú a je mu prirodzené vidieť vás rovnakú-výnimka je ak máte naozaj príležitosť,aby ste vyzdvihli viac čo je pekné.

nathália08

žena je jemné stvorenie,ktoré je vhodné na výchovu dieťaťa-vie prejaviť všelijaké vlastnostzi,k tomu aby to dieťa vychovala-muž má byť živiteľom rodiny,musí niekedy pracovať aj v drsných podmienkach,aby uživil svoju rodinu.
A prečo žena rodí a nie muž??
A čo je krajšie tehotná žena,alebo tehotný muž???Vieš si predstaviť muža z vložkou???alebo že by si ty zarábala,a on kojil a bol na materskej dovolenke??

uhlie

sweater,

aka spolocnost? Mozes mi vymenovat aspon niekolko ludi z tej spolocnosti, ktori kladu na teba velke naroky? Aby sme tu nepouzivali len nic nehovoriace frazy.

sweater

uhlie a snazit sa aby z deti vyrastly spravny ludia sa nemaju aj muzi? netvrdim ze ty alebo ja mame banalne problemy ale niektory chlapi zato ze na nich necaka vychladene pivecko v chladnicke kludne svoju zenu strieskaju, nasere ich, ze pridu domov z roboty a necaka ich doma zienka jak sluzka, so ziarivim usmevom, vecera na stole, jak v reklame na praci prasok. rovnako nehadz zeny do jedneho vreca, a je to spolocnost co na ne kladie vysoke naroky, sa potom cuduj

uhlie

Nemyslim si, ze by zena nieco musela. Rozdiel medzi zenami a muzmi je ten, ze zeny nikdy nemuseli robit tazke a namahave prace, ako muzi a tak si zacali vymyslat rozne koko.iny a stazovat sa na vsetko okolo seba, jednoducho vymyslat a riesit problemy, ktore v skutocnosti problemami nie su. A tak sa do toho zacali postupom casu zamotavat, ze teraz su z toho uplne zmagorene a zacali vygrciavat jedlo, merat si objem lytok, pouzivat silikony, miesto toho aby premyslali, ci ich deti budu mat kde zit, ci to budu normalni ludia, alebo len zdrogovani, kriminalnici a ci sa budu vediat sami niecim uzivit tak, aby neotravovali vsetkych ostatnych.

jajka001_

muzi maju viac sancu byt sami sebou. na zeny, ktore robia tzv muzske cinnosti, sa pozera ako na muzatky. zena musi byt upravena, pekna, slusna, chovat sa v ramci noriem. ak tak nerobi, je vulgarna nevychovana atd. ak to robi chlap, je rebel a je sexy. kolko zien necha svoju osobnost a venuje sa partnerovi, rodine, detom. a kolko muzov zanecha svoje konicky kvoli rodine?
cikanie postojacky je tiez nefér :)