Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúšky-potrebujem Vašu podporu ... !

Príspevok v téme: Skúšky-potrebujem Vašu podporu ... !
skúškovéé

Mám už len dve skúšky ( z toho zajtra jednu ) ale absolútne sa nedokážem prinúťiť učiť sa... Som čerstvo po rozchode ,síce som rada že to je tak ako to je , ale v hlave mám taký chaos že myslím na všetko,len nie na to čo sa mám učiť . Strašne potrebujem podporu ..Ale strašne.. Ja to asi vážne nezvládnem!:-((
Bojím sa ., že tie súšky budem prenášať

alibi

ja som tu prvu spravila lebo dal presne otazky ktore som sa naucila.. uplna nahoda. ale v stredu mam dalsiu na ktoru sa ucim takto ze som na nete..a neviem na nu ani slovko.urcite ju nespravim a som na seba nasrata lebo som na to mala tyzden a neotvorila som to.
drzim palce

SKUSKOVEEE

Baby ako ste na tom?? Ja to mam vo stvrtok a mam pocit ze nic neviem. Je to posledny termin a ak t nedám,budem mat este dva pokusy v auguste. Je to 200 stranova kniha zlozena z milion casti /dost chemie// a mne KAZDA cast trva naucit sa aj hodinu .. A fakt niekedy zistim ze neviem z toho nic. Meska mi menzes,som totalne vynervovana,len by som jedlaa .. , a najviac ma dojalo ked tu skusku spravil totalne blby spoluziak lebo si vytiahol zolika a mohol kecat o cem chcel... Bojím sa,že mi z toho prepne. A tú prvú skusku som nespravila.

alibi

ja to tiez zajtra isto nedam.. a mam aj psychicke problemy... uplne sa dusim a nemozem dychat,ale ani lieky si nemozem dat lebo na nich sa neda nic naucit.. no cele zle.len dufam ze proste aj na viac pokusov tie skusky spravim :/

alibi

no mna bolel dost aj ked bol vzajomny a ocakavany... lenze zvyk a lasku nevymazes za den.. musime to nejak doklepat do vitazneho konca...pain is temporary,victory is forever!

skúškovéé

alibi tak to mi je luto .. vidis aka zhoda. Az na to , ze mna ten rozchod az tak nebolel ... len mam v sebe tiez taky chaos . A neviem sa sustredit na co treba.,.

alibi

prezivam to iste...cerstvo po rozchode..zlomena totalne.. zajtra skuska,stvrtok dalsia.. hlava duta... mam pocit ako keby mi niekto sedel na hrudniku.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skúšky-potrebujem Vašu podporu ... ! - Fórum - ZDRAVIE.sk