Ako ste si získali späť dôveru partnera? resp. ako si ju mám získať späť ja?

Príspevok v téme: Ako ste si získali späť dôveru partnera? resp. ako si ju mám získať späť ja?
O´ńeilKa

Môj priateľ mi zo začiatku veril ako nikomu. Veľmi mi veril. Potom sa niečo v našom vzťahu udialo, bola to moja chyba a od vtedy mi neveri. Neveri mi vôbec.
Je viac-menej žiarlivy. Ja nikam nechodim, na nete si s nikym nepišem. Stale ak mam voľny čas som len s nim. Obetujem mu všetko. Je to tak aj z jeho strany. A stale mi neveri. Stale si mysli, že by som ho dokazala podviesť, mysli si že som flirtovna(pritom sa snažim byť len mila, veď nemôžem byť ako fúria). Sme spolu takmer 2 roky.
Ale preto, že mi neveri sa naš vzťah už rozpadava. Obaja to dobre vieme. Obaja chceme byť spolu. Ale zachraniť sa to da len a len vtedy ak mi začne veriť.

Napíšte aj svoje skúsenosti či ste boli na strane toho kto neveril alebo toho čo sa snažil aby mu partner veril. Napíšte mi svoje obavy pocity a ak môžete aj príčinu straty dôvery.

Veľmi by ste mi tým pomohli. Je to pre mňa takmer už bezvýchodisková situácia kedy sa už vážne neviem pohnúť.
Ďakujem.

2bodka

Tiez si myslim, ze ak chces poradit, je treba priznat farbu. Ak nevieme o co islo, neda sa velmi radit. A mozno ked sa priznas, nezainteresovani posudia, ci je to vazny prehresok, ktory by mal znamenat stratu dovery. Mozno je to len daka hovadina a ty mas partnera chorobneho ziarlivca, ktory sa prejavil az teraz.

incognito

Skuste este toto leto zazit spolu nieco pekné zmobilizujte vsetky sily ak vam obom zalezi na tom aby vas vztah pokracoval dalej .

O´neilKa

Práve o to ide, že som ho nepodviedla a ani by som to nikdy nedokázala. Proste u mňa je nevera vylúčená.

-----Ja neviem ako sa mam snažiť. Vážne už neviem čo mam robiť. Preto si pýtam radu. -----

A psychologicka poradňa- čosi tam ho nedotiahnem. A ani ja sama by som tam nešla.

incognito

Ked je uz vo vasom vztahu nedovera uz to bude asi len coraz horsie ,ale ja by som sa este snazil to zmenit no ak si ho podviedla tak sa mu necudujem aj pre muza je to rana na ktoru sa tak lahko nezabuda

Annika1987

Aha, nevsimla som si, ze ty si to v zaciatkoch niecim sposobila. No, tak ti poradit neviem. Ani neviem, ci to ma vyznam, ked po takom dlhom case sa cez to nepreniesol a je to len horsie. Mozno skuste nejaku psychologicku poradnu pre vztahy.

Annika1987

Bola som presne presne presne tam, kde si ty. Asi mojho byvaleho naklonovali. A jedine ti mozem uprimne poradit - utekaj od neho co ti sily stacia!!!