Ako zvladnut bakterialnu infekciu bez atb

Príspevok v téme: Ako zvladnut bakterialnu infekciu bez atb
Lulu2011

Zrejme mam oslabenu imunitu, tento rok uz som brala 3 x atb, v piatok ma zacalo boliet hrdlo po ladovom napoji, na druhy den bolesti v klboch, opuch a bolest hrdla, uz som bol anestastna a skusila som to zvladnut sama, inokedy mam hned horucku, teraz nebola, zacala som jest vysoke davky vitaminu C a davala som si stopangin, zial klasicky mi zase vybehli uzliny na jednej strane krku, dnes som stale unavena a rano mam huste zlte hlieny v krku a aj v dutinach - vyfukam, tak nechcem atb :( da sa to nejako bez nich? uz je to týžden a neviem ci sa mi to podari bez nich :( nasla som Bioparox ten sa osvedcil tak som si dnes dala, co este?

RNG

Nuz za poslednych 15 rokov som mal len raz horucku, ked som bol v Peru, vo vyske vyse 3.5 tisic metrov(sorocha) a zabudol som si doma krabicu s doplnkami. V lietadle,ako vzdy, som daco nalapal a v tej vyske a malo kyslika sa telo nevedelo dostatocne branit.Takze som prasil okamzite dole a domov v polovici dovolenky.

Lulu2011

RNG - vzdy to takto ustojis bez horucky? My sme s muzom v zime chytili nejaku pliagu, ako este nidky nie, 40tky horucky, som presvedcena, ze to bolo nieco ako prasacia chripka, to boli take stavy, ze som myslela, ze je koniec, aj pohotovost sme volali, sme fungovali na paralene a caji, ktovie co to bolo, ale teda mesiac som bola este mimo aj s kaslom

RNG

Uvedene antimikrobialne drzim doma stale pre pripad potreby. Vacsina z nich ma viac rokov trvanlivost, tj v ramci rodiny sa vzdy spotrebuju.
A to znamena, ze ked mam nejaky zacinajuci problem, moze vsetko nasadit okamzite a nedovolit problemu sa zvacsit do horuciek a praceneschopnosti. Tym si samozrejme setrim aj telo od poskodenia dlhsimi chorobami.

AdamKrt

Lulu2011 - treba obehat viac lekarni. Alebo casto si to mozes nechat v lekarni objednat. Tovar sa vozi pomerne casto.

Lulu2011

teda Hipokratin

mam pocit, po jednom streknuti toho Bioparoxu je lepsie, aj ked dost mi to podrazdilo nos, lebo som si dal abez tej masky rozptylovacej, ale uzliny zareagovali zmensenim trochu, tak som rada

Lulu2011

vcera som odisla z ekarne z Homeogene...nemali ani tinkturu z kapucinky, ani koloidne striebro, proste nic a velaka lekaren...

co je Hipokrat?

miroslav159

Na zvýšenie imunitny je vynikajúci Hippokratin, súčasne napomáha regenerácii organizmu a znižuje alergie.