Ako zvladnut bakterialnu infekciu bez atb

Príspevok v téme: Ako zvladnut bakterialnu infekciu bez atb
Lulu2011

Zrejme mam oslabenu imunitu, tento rok uz som brala 3 x atb, v piatok ma zacalo boliet hrdlo po ladovom napoji, na druhy den bolesti v klboch, opuch a bolest hrdla, uz som bol anestastna a skusila som to zvladnut sama, inokedy mam hned horucku, teraz nebola, zacala som jest vysoke davky vitaminu C a davala som si stopangin, zial klasicky mi zase vybehli uzliny na jednej strane krku, dnes som stale unavena a rano mam huste zlte hlieny v krku a aj v dutinach - vyfukam, tak nechcem atb :( da sa to nejako bez nich? uz je to týžden a neviem ci sa mi to podari bez nich :( nasla som Bioparox ten sa osvedcil tak som si dnes dala, co este?

xdanielax

atb? to co je? ..asi tak. bolest hrdla a svalov, pripadna celkova slabost a riesit to antibiotikami?? A potom ze ludstvo zacina byt voci nim imunne. Ani sa necudujem, ked pri vsetkom bezia hned za doktorom.

Lulu2011

adam - zlateho stafylokoka som mala permanentne vo vytere, po vybrati mandli, neviem ci tam je, ale daco tam isto je, lebo mam chronicky zapal hrdla a velmi lahko sklznem do stavu, ked sa zapali aj akutne, co som bola pred rokom, nasli len beznu floru, zahlienena som skoro vzdy, najma po jedle

AdamKrt

Pokial je pritomny streptokok, zlaty stafylokok, alebo podobne silne svinstva, tak na nich zabera DLHSIE uzivanie /cca 2-3 mesiace/ Kapucinky vacsej alias Lichorerisnice...

...www.cestaprirody.cz

Lulu2011

Dakujem za rady

bioparox je atb to viem, ale lokalne, to je ine, ako tabletky tie zaseru cely organizmus

asi skocim aspon na vyter, lebo ked je to nahodou streptokok, tak to asi bez atb nepojde :(((

AdamKrt

Z prirodny pripravkov, este pre take to domace liecenie roznych prechladnutia, chripok atd.

- cesnak, cibula, zazvor, bazovy kvet
- pre imunitu mozes aj caj Lapacho,

Ked je chytene hrdlo, kloktat JOXom. Nie sprej, ale riedenym roztokom.

Herpes - tam ako tvrdi RNG prospieva zvysovanie viralnej imunity /vitaminy, mineraly, atd.../. Potierat si ho mozes aj Tea Tree olej a tak isto obcas v ustnej dutine, ak by zapal v hrdle nechcel ustupovat, par kvapiek na jazyk, podrzat 5 minut, vyplut. Ma velmi silne antisepticke ucinky.

AdamKrt

Chod k doktorovi, daj sa do poriadku a az potom zacni posilnovat imnunitu.

Ak chces prirodne antibiotikum, tak tym je kurkuma. Dalsia latka, co negativne posobi na roznu bacilovu pliagu je kapsaicin - ten je v Chilli paprickach.

Velmi silna ucinna latka proti bakteriam a aj zamedzuje sireniu virov je Kapucinka vacsia /Tropaeolum majus, alias Lichorerisnice vetsci/. Dostat to kupit ako tinkturu v lekarnach.

Inak ten vitamin C, nestaci uzivat velke davky denne, stacia aj trochu mensie, ako je 500mg, ale CASTEJSIE... Cca 1x za hodinu. Ak je Ti zle, rozhryzni ju a ma rychlejsi ucinok. Zapit dobre vodou, pozor ak mas vela kyseliny, neutralizovat sodou bikarbonou.
------------
Toto bola liecba, ale pre dlhodobu imunitu potrebujes mat v tele ziviny. Pravidelne uzivat Vitamin A - ale skor betakaroten ako ciste Acko, radu B, C, D3, E, horcik, zinok, selen, rybaci olej, lecitin, doplnat jod napr. KELPom, probiotika, enzymaticke pripravky, BIOLOGICKY vapnik, napr. vo forme maku /nie tabletkove/.

Mne najviac pomohlo na imunitu dlhodobe /stale, ale s prestavkami/, uzivanie Wobenzymu.

whee_ee

Bioparox je antibiotikum...

Viamíny, zázvorový čaj s citrónom, medipyrin/paralen, ležať, vypotiť sa, nenamáhať sa.... veľa spánku...