Kto ide na EUBA

student_EUBA

Kto hovori, ze EUBA je oproti inym lahka, tak tam nestudoval. Ja som vystudoval aj na UK a aj na EUBA a poviem ti, ze okrem ineho studium nesmierne stazuje taky bordel, aky nie je nikde! Uplne bezne je, ze profak si na studentoch lieci svoje komplexy, napr., ze uz ked sa horko-tazko dostanes do posledneho semestra, tak nejaky profak si zmysli, ze nevypise skusku v stanovenom termine do odovzdania indexov, lebo ON nema na to cas..., co ti prakticky znici statnice! A zostanes "visiet" na jednom pojebanom predmete a musis zaplatit 1000 euro, aby si mohol ist ku statniciam o rok. Alebo napr. cakas 2 tyzdne, kedy profak vypise skusku, a on ju vypise 3 hodiny pred ...., zistis to len nahodne, ze sa rano pozries do systemu a vidis, ze mas za 3 hodiny skusku! Ti, co su napr. z vychodu, alebo pracuju sa jasne ze nemaju ako dostavit, tak cakaju skoro mesiac na dalsiu a situacia sa opakuje. Potom sa profak stazuje, ze vacsina mu na jeho skusku neprisla a dalsie moznosti neda, takze pokracujes o rok.... A je tam kopec dalsich nechutnych veci, o ktorych nebudem ani pisat, lebo by to bol roman! Urcite na EUBA nechodte! 1. je to relativne tazka skola, 2.neskutocny bordel! 3.absolutna neoochota vyjst studentov v ustrety - tam zastal cas, tam je rok 1970! Zdravime sudruha Brezneva ....

Stázka

Tak ja si myslím, že ten, kto hovorí, že Euba je električková si to neskúsil! som externistka a bolo nás cca 80 a ostalo nás po skúškovom ani nie 30! ale možno to je typom štúdia, možno tým, že to bol prvý ročník neviem...ale prístup je naozaj desný! niektorí profesori sa tvária ako majstri sveta a chodia si kedy chcú, konzultačné hodiny často len pre parádu, knihy stále by chceli od nás len naj najnovšie ale našťastie nájdu sa aj naozaj kvalitní profesori, ktorí sú ochotní a schopní vysvetliť. Nie prísť do triedy a označiť nás ako omyl fakulty, že sme si vôbec dovolili študovať externe!!

ekonom1

quasimodo - Neviem sice ako je to na PHF v KE ale v BA si fakulty vacsinou neoficialne zvolia nejaku bodovu hranicu (oficialne je to 151 bodov, na medzinarodnych vztahoch 201)... napriklad viem ze na NHF pred rokom ci dvoma bola hranica 210 bodov, ale na FHI len 90 bodov (pretoze tu strasne vela studentov vyleti zo skoly pocas studia). Ci tvojho kamarata prijmu teda zalezi od toho kolko ludi sa hlasilo, kolko maju v plane prijat, kolko z prijatych sa rozhodne pre inu skolu, kolko ludi poda odvolanie, .... Ja by som mu velke nadeje nerobil, aby potom nebol zbytocne sklamany.

quasimodo

nazdar, takže som prijatý na TUKE informatika a dnes po skúškách v KE na EUBA PHF mám okolo tých 165 bodov, tipujem, že na túto školu mi to bude bohato stačiť....
ale čo sa chcem spýtať, kamarát napísal na 143 bodov a chýba mu 8 bodov, ujisťujem ho, že mu to na odvolanie bude stačiť a zoberú ho, čo si myslíte? neviete ako to bolo po minulé roky?

ekonom1

Teraz neviem ci sa mam smiat alebo od zlosti znicit vsetko co mi pride pod ruky... Pred rokom som bol vyluceny zo skoly pretoze som ani na 4ty krat to uctovnictvo nespravil a evidentne ho zrusili len co som odtial otrcil paty....

[zruseny1]

katka- no ja som mala aj ucto A, B aj matiku A,B..tiež mám NHF
ale viem, že sa robili nejaké zmeny v predmetoch, mladšie ročníky majú kopu predmetov, ktoré sme my mali ako povinné, teraz už iba voliteľné.... tak ale predmet v cudzom jazyku hádam tiež musíte absolvovať, lebo inak je to hrozne nefér

ampulka

tak my na FBI(financie, bakov,invest) nemame. Ani ine odbory co poznam ludi z NHF nemaju. Tak kazdopadne tento rok uctovnictvo B(II.rozcnik) na NHFke nie je, na OF je.