Karibik? Bol tam niekto?

Príspevok v téme: Karibik? Bol tam niekto?
HULLAHULLA

ahojte, chystame sa ist s priatelom v lete do karibiku , len este nevieme kam, haiti sme vylucili vzhladom nato co sa tam stalo :( a tiez CUBU SME SA ZHODLI ZE NIE....

rozmyslali sme: barbados, SV.lucia, panenske ostrovy, panama, puerto rico, bahamy, jamaica, caymanske ostr., havana, Costa rica....

bol niekto niekde z vymenovanych ? boli ste spokojní ? alebo nie ? ak nie tak kde to nebolo prave najlepsie ? :)

barb13

:-D riadne sa smejem nad príspevkom, že KUBU ste sa rozhodli že nie...ale Havanu že uvažujete..najprv by si si mala zistiť že kde to vlastne chceš ísť, keĎ ani nevieš že Havana je hl.mesto Kuby :-D

vitaminwater

Jamaicu urcite vyluc... Puerto Rico je velmi lacne, a ludia su velmi prijemni, costa rica je o nieco drahsia...
nemecky sa tam moc nedohovoris, jedine, ak pojdete do nejakeho nemeckeho rezortu =) zacni precvicovat anglictinu =)

HULLAHULLA

jejo :) tolko prispevkom so super radami :) dakujem....trosku sa ale bojim ten let je strasne dlhy co vie...ach :) letela som uz milion X ale len po EU...to sa neda porovnat 2 hodiny a let cez ocean :D

a ma tam clovek co robit ked je tam takych 7-10 dni ?

a OZAJ, da sa tam dufam dorozumiet po NEMECKY

Tedy

lost,
no ja by som aj rok vydrzala,keby to mal kto platit,zalezi co tam chces robit,da sa potapat,su tam vlastne vsetky tie vodne sporty,kajaky,vylet lodou...ale hlavne je tam totalny relax,tak neviem co by sity ocakaval,da sa robit nadherne fotografie su tam masaze,trba si to pozriet na internete,cesta je dlha my sme isli 9-10 hod:)

lost

a oplati sa tam ist na tyzden, ci radsej na 2-3 rovno? ci to je "sto ludi sto chuti" ze kazdemu nieco ine vyhovuje?
ja som totiz este nikdy pri mori nebol, ale maldivy mozu byt super zaciatok/start :D

Tedy

lost,
jasne,boli tam aj partie mladych ludi,neni problem,kazdy vecer hudba do rana,samozrejme mimo obytnych pristorov,je to proste nadhera,ten vzduch,vona proste tropiky raj na zemy:)
vsetko je prirodny styl,ziadny hotel,ziadna cesta aj kde sme jedavali,nadhera bol piesok,cely cas mozes chodit bosa:)))

A VERU CHOD CIM SKOR,MALDIVY MAJU TENDENCIU ,ZE BUDU ZA PAR DESIATOK ROKOV ZALIATE MOROM,MALDIVCANIE UZ HLADAJU POMOC A PEVNU ZEM PRE SVOJICH OBYVATELOV V AUSTRALII,TO BUDE VECNA SKODA:(((

lost

nj, ja tam fakt chcem ist skor nez to ludia znicia :)
to musim stihnut :D
dik za info... a co "vrelo doporucujem je to hlavne pre romantikov a zalubene pariky" - da sa ist aj sam v pohode, ci ani nie? :)