Karibik? Bol tam niekto?

Príspevok v téme: Karibik? Bol tam niekto?
HULLAHULLA

ahojte, chystame sa ist s priatelom v lete do karibiku , len este nevieme kam, haiti sme vylucili vzhladom nato co sa tam stalo :( a tiez CUBU SME SA ZHODLI ZE NIE....

rozmyslali sme: barbados, SV.lucia, panenske ostrovy, panama, puerto rico, bahamy, jamaica, caymanske ostr., havana, Costa rica....

bol niekto niekde z vymenovanych ? boli ste spokojní ? alebo nie ? ak nie tak kde to nebolo prave najlepsie ? :)

Tedy

lost,
no to nemyslis vazne,ze ci ciste plaze!!!
to je raj na zemi:)
tam su neni hotely,su tam len bungalovy a vilky,na ostrove sa o hosti stara len personal nikto iny tam okrem hostou nie je:)personal je taky slusny,ze mi to bolo az nenormalne,proste boli sme tam Pani:)biely piesok aky som este nevidela a priezracne ciste more ako sklo,to sa neda opisat,raz som citala taku recenziu,ze fotky skresluju,ale okrem Maldivov,a je to pravda,pozri si na internete fotky,tam mas toho dost;)
vrelo doporucujem je to hlavne pre romantikov a zalubene pariky,ale my sme boli rodina s dcerou...v pohode:)

lost

ja tie ceny pre solo-cestovatelov milujem :D

o 40% lacnejsie ak dam ze "2" :D to by chcelo niekoho, nechce ist niekto na maledivy? :D

brutalna diskriminacia toto ...

lost

Tedy

DAKUJEM!!!

ja tam strane chcem ist, len neviem aky ostrov a bol cisty? aj izby, aj vsetko ciste a OK ? kolko ludi tam bolo? plaze boli prazdne ?

Tedy

lost
my sme boli na Kuredu,nadherny ostrov,z hlavneho mesta Male sme isli malym lietadlom na ostrov,nezabudnutelny zazitok a cela holiday je proste na cely zivot,to sa neda opisat,to sa musi zazit!:)

RNG

Costa Rica je zaujimava.Ludia(ticos) su prijemni, ceny znesitelne a mozno tam vidiet este divoku prirodu, hlavne napr plavbopu po rieckach v rezervaciach.
Nezabudnutelne je vecerat pod sopkou Arenal, kupat sa v potoku, horucom co prameni na jeho svahu a vecer pozorovat valajuce sa zerave kamene z nej. Len sa tam nepokusajte sami vodit, cesty su nepredstavitelne zle a oplati sa mat miestneho vodica.
Ostrovy su dobre pre ludi, co sa radi vyvaluju na plazach a party typy.
Dominikanska republika ma velmi vela dobrych hotelov, vyslovene pre turistov.
Ale aj tam sa da ist na organizovany vylet, ktoreho sucast je napr plantaz, kde pestuju kavu a kakao.Alebo potapanie sa so zralokmi...
Ostatne ostrovy su ovela drahsie

alore

ja som bola na cube najprv poynavacka potom varadero krasne playe aj more prijemni ludia a skvele mojito :) nezabudnutelna atmosfera starej havany. Dominikanska republika bola fajn krajsei plaze ako na varadere palmy atd ale more nebolo tak pekne. Celkovo Kuba bola lepsia. A moj top je Mauricius sice nie je v karibiku ale fakt krasny hotel plaz super luxus a oddych,planujem sa tam vratit. Teraz o mesiac idem na Bahamy tak dam potom vediet ako bolo :) ale z referencii od znamych ze no.1

Tedy

my sme boli na CUBE a na tu dovolenku nikdy nezabudnem...uzasny ludia,priroda,hudba jedlo,vylety,tance...to sa neda ani opisat,proste uzas a zivot!
boli sme aj na Maldivoch,ale to je v Indickom oceane..to bolo zase o inom,klud totalny relax,panenska priroda:)

lost

nebol som, ale pocul som ze Costa rica je fajn, popripade dominikanska republika.

podla toho co od toho ocakavate.

dobre plaze? dobre potapanie? dobru zabavu (party,kluby)?