Skúsenosti - poisťovňa

Príspevok v téme: Skúsenosti - poisťovňa
bonavita

Máte niekto konkrétne skúsenosti s poisťovňou Union? Či už ako klient alebo zamestnanec.
Bola som na pohovore u nich a neviem sa rozhodnúť. Vždy som si hovorila, že TOTO by som nikdy nerobila, lebo nemám na to "ukecávať" ľudí a vnucovať sa a presviedčať atď, ale tá pani bola dosť presvedčivá a zdá sa, že to všetko sa dá naučiť :D, tak teraz neviem..... A je to teraz dosť blbé u nás v práci a potrebovala by som odtiaľ vypadnúť a už dlhšie hľadám, ale nič vhodné som zatiaľ nenašla.
Môžte sa niekto podeliť o skúsenosti...dobré aj zlé...s podobným druhom práce?

ibika

bonavita, tiež si to myslím, ale snažím sa zistiť ako na tom tato poistovna je nerada by som niekoho presviedčala a potom zistím že to nie je také dobré, ale zatial čo som pozerala, alebo som sa pytala tak viac dobrych ohlasov...

bonavita

ibika - keby som nič nemala, asi by som to skúsila....veď o nič nerpídeš a môžeš odísť, keď sa ti to tam nebude pozdávať...

ibika

Laurinna22 a čo tam prosim ta robiš? si na živnoť, alebo na plný uvazok? neviem presne ako to tam chodi, tak poraď ak možeš...

bonavita

LAurina - poisťovák pe obyčyajných ľudí....zháňať si kontakty, prípadne starať sa o "starších" klientov, ktorí majú "zastaralé" poistky a ponúkať im nové možnosti........

ibika - prečo sa nevieš ty rozhodnúť? Ja asi preto, že mám isté predsudky voči tomuto zamestnaniu,... bojím sa, že na to nemám schopnosti ....ale na druhej strane potrebujem zmeniť prácu a nedarí sa mi nič iné nájsť......Ak sa mi ozve niekto na inzerát, tak len na miesto manažera, poisťováka alebo finančného poradcu....ja už som z toho zúfala...

Laurina22

Poistovaka coho konkretne?A poistovaka ako pracovnika na pobocke?Alebo maklera pre firmy?Alebo poistovaka pre obycajnych ludi?