Zbytocne ?

Príspevok v téme: Zbytocne ?
Jan489

Ahojte mam mensi problem ... pre mna je to skor banalny problem lebo mam iba 15 a mam sa este sustredit na ucenie a podobne... no tu je problem

mam kamaratku velmi dobru kamaratku ktora ma 20 rocneho frajera ... su spolu asi 9 mesiacov ... ona byva tam (nechcem povedat) a on v kosiciach je to docela daleko a keby som bol rodic tak by som ju nepustal za nejakym z kosic... ja ju mam velmi rad az moc (ak ma chapete) a raz mi povedala co spolu robili vraj uz v 14 (?!) ho uspokojovala oralne a on ju tiez len ne oralne .. .. povedal som jej ze ako to je aj tresne aj vsetko ale povedala ze ho ma strasne rada a podobne no neviem teraz ma 15 ale on je dospeli a myslim ze aj tak je sex trestny ked on uz ma nad 18 nie? no ked mi to povedala tak ma strasne chytila nanu zurivost a taka nenavist viete mrzelo ma to ani neviem preco.. nepovedal som jej to... po urcitom case sme boli u nej doma a robili sme vselijake veci az sme sa neovladli a zacali sa bozkavat... bolo to zaujimave lebo ona mi este predtym hovorila ze uz par krat podviedla svojho chalana a teraz mi to je vsetko strasne luto ... ze naco som sa snou vobec zacal takto kamaratit ked knej stale nieco citim mam mensiu depku stoho ale stale si myslim ze mam iba 15 a zbytocne si robim depresie chcem sa venovat uceniu a hlavne tomu co ma bavi nemam naladu na nejake lasky lebo v 15 sa laska na celi zivot podla mna nerodi ... inak ona mi aj hovorila ze sa citi ako slapka ... ani neviem preco som sem napisal len chcem nanu zabudnut spohladu ze knej neci citim kamarat chcem byt lebo je to dobra baba len je zaletnicka ... napiste aspon co si myslite dakujem

system

jo nikto ti neporadi nic ine nez kaslat nanu a nerobit si tazku hlavu. Mas len 15, snad nechces mat uz v 15tke za frajerku slapku. rovnako onicom je ked niekto ohovara kamosku ze je taka a taka. proste vykasli sa nanu, s nou to bude uz len horsie a horsie ;) mozno tak v 20 tke si to uvedomi, najde normalneho frajera a zmeni sa ale to je velmi mala pravdepodobnost. ty jej podla mna nepomozes, nevstepis jej do hlavy myslienku ze je to zle. je to smutne ale nerob si z toho nic :) a hlavne KASLI NANU ! :)

tpch

Je to pobehlica, rada roztahuje nohy a bude v nej este vela vela vela vtakov. Utekaj od takej a najdi si slusne dievca, uvedom si svoju hodnotu.

silviklh

inak neviem,co je to dnes aka mladez,ja mam sice len 22,cize niee az tak davno som mala tiez 15,ale toto vobec nebolo take dievcata,ani chlapci ,ako su dneska blbí,neboli!lutujem vas mladsich,obe pohlavia....:D

lochness

taketo 'zaletnicke' baby ja osobne neznasam - male kurvicky co su si minimalne od 13ich vedome toho ze dobre vyzeraju a podla toho sa aj spravaju... ked uz 15ka parkrat podviedla svojho priatela, tak to uz je riadne v prdeli... v 15ich sa ma ucit a nie kurvit, na to ma cely zivot, ked je to jej zivotnym snom... od takych ruky prec chlapci, skuste rozmyslat hornym mozgom

suhlasim, sustred sa na ucenie, nebud ako zvysok pubertalneho stada co by len sukalo lebo si mysli ze uz moze, na baby mas casu a casu a radsej sa vyhybaj takymto 'kamoskam', lebo ked sa buchnes do dakej kurvicky, bud ti ona zlomi srdce alebo ti zlomi nos jej frajer

silviklh

co si myslim?ze je to obycajna krpata kurvicka,ktora si nevazi samu seba,zabudni na nu,hadam nechces taku kurvu???ak by ste daco spolu mali,jasne,ze podvedie aj teba....sorry...