Zase bulimia? hlupost ludi...

Príspevok v téme: Zase bulimia? hlupost ludi...
Scotch

ja neviem, stale viac sem pisu pubertacke dievcata vo veku 12-17 rokov, ze ci mozu mat bulimiu, ked si vyvolavaju trikrat denne zvracanie, ale neprejdaju sa..
a mna to totalne vytaca! mozno ma odsudite, ze je to psychicka porucha, ze aka som hnusna.. ale ja si myslim, ze u vacsiny tychto pubertacok je to len ich vlastna hlupost.. chce to schudnut, tak nezere a vracia, lebo sa tomu tazi spravit rychlejsi pohyb a zabehat si.. chcu vyskusat, ake to je mat bulimiu.. rozpravaju, ze nechcu mat bulimiu, ale je to pre nich vzrusujuca predstava a chcu ju vyskusat.. je to chore.. takyto s prepacenim debilni ludia maju byt akoze nasa ,,buducnost"... no dovi.. vdaka takymto sa zachvilu znizi priemerny vek umrtnosti na 35 rokov...pretoze s tym zacnu zo zvedavosti a skoncia s psychickou poruchou, v dosledku nedostatku zivin, vitaminov... dnesne pubertiacky akoby ani nemali vlastny rozum.. (ako cest vynimkam, aby som niekoho neurazila).. je to sproste, ma to prevrateny rebricek hodnot a nevazi si to ani svoje zdravie a zivot, ze maju rodicov, kamaratov...
ach no vedela by som sa tu rozculovat...ale toto nikdy asi nepochopim, ako moze byt niekto tak sprosty.. sorry baby..

tak..pustite sa do mna! :)

jajka001_

a viete ako mi je luto ze som uz privelka na preliezky? ked idem s malym na ihrisko a ja tam mam len tak sediet a sledovat ho? (uz za nim nebeham, je privelky)vzdy ma napadne preco nie su preliezky aj pre rodičov, há? uz zacali robiť krčmy s ihriskami ale ihriská aj pre rodičov nerobia :)

jankaaaaaaaaa

dnes ked vidim kolko rodin s malymi detmi cez vikend chodi na "vylety" do nakupnych centier je mi az nevolno. my sme chodili stale do priody, do lesa, na tury. a dnes? deti travia volne vykendy vo fast foodoch. a rodicov to asi vobec netrapi ze deti nevedia co je to prechadzka po lese, zbieranie hub atd.

jajka001_

hej inak minule bola Adela show a ona tam vytiahla gumu na skakanie, ludia, ja som na to uplne zabudla, šak sme v kuse skakali, kazdu prestavku
a vraj teraz na školach niektorych cez prestavky musia sediet v lavici??? je to pravda?

Scotch

jooooooj stare dobre casy..kazdu prestavku skaknie cez gumu, ,,skolka" na svihadle... brala by som znovu.. len to by sa uz so mnou nemal kto veru hrat...

talentmania

jajka oni asi uz nevedia ani netusia ze co je to nahanacka a schovavacka,skakanie na svihadle v ramci hry a nie ze chudnem skaknie cez gumu a zbieranie C-cok xi xi.

jankaaaaaaaaa

a este ako sa dokazu namalovat.. no ja sa tak namalujem ked idem vecer na party. a ony sa tak maluju na bezny den do skoly

jankaaaaaaaaa

a to ked vidim jak sa obliekaju dnesne dievcata. tiez mam nieco po dvadsiatke takze nesom tak davno po zakladnej skole. ale ked vidim dievcata z dnesnych skol. to je hroza! cim viac sa chcu podobat na dospele zeny, nosia vyzivave oblecenie, obtiahnut eleginy, miniaturne sukne, vystryhy , opatky. a toto za mojich cias ani zdaleka nebolo. a nechapem ze im to ridicia dovolia take nieco

Scotch

a este lepsie je, ked si myslia, ze nemaju chlapca, lebo su trochu pri tele.. ale vacsinou nemaju chlapca, lebo su blbe.. a chalani tiez nechcu len nejake krasky s prazdnou makovicou.. neviem kedy to pochopia..

talentmania

My sme isli vonku namalovala som sa ucesala a dovi dopo tym som zrkadlo videla potom uz len vecer.Dneska sa ta mladez len cacka pri tych zrkadlach a to nehovorim len o dievcatach uz aj chlapci si daju na sebe poriadne zalezat kym vylezu z kupelky xi xi.

Sleduju na sebe kazdy cm kazde deko navyse ved to je az chore teda to je chore bohuzial a hlavne velmi smutne:0(