Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
Linda-88

Ahojte chcela by som sa spýtať, síce viem ze je mala pravdepodonosť ale chcem sa uistiť na 100% ci môzem byť tehotná ked sme sa s partnerom len tak o seba obtierali a potom bol sex ale samozrejme ze s kondómom. Viem ze je to málo pravdepodobné ale čo tie tzv. kvapôčky lasky? Keď sa dostanu na sekret z pošvy nemozu sa spermie dostať dnu? :-/ Velmi ma to trapi a uz mi aj menštruácia meška takze idu aj stresy na mňa :-/ Ďakujem :-)

Tinusha

Alebo si sprav tehotensky test aby si vedela načom si :-) ale ako tu uz bolo povedane tak je to malo pravdepodobne ze si tehotna...nestresuj a menstruacia pride :-)

sewie

hmmm k tej predejakulacnej tekutine a nepritomnosti spermii v nej-v kamoskinom pripade tato "predejakulacna nespermiova tekutina" ma uz dva roky a vola sa Jakub....dalsia kamoska z nej "pribrala" uz tri kila a kupuje detske satocky....takze bacha na to....

Linda, podla mna tehotna nie si-teda aspon podla tvojho popisu:)

alibi

ale cosi urcite tehotna nie si klidek a menstruacia pride. zazila som totoznu situaciu.menstruaciu som dostala ked som si urobila po meskani teh. test a bol negativny.ako som to uvidila hned som to dostala :D

nikuss

ak to bol prvy sex tak je normalne ze ti meska menstruacia, a ak nie tak potom to moze byt pre hocico ine :-) ale tehotna by si nemala byt kedze iba pbtieranim k spojeniu vajicka a spermie pride velmi tazko a hlavne nestresuj lebo tak pride este neskor :-)

jankaaaaaaaaa

citala som to v gynekologickej poradni kde pisal gynekolog ze ich neobsahuju. ale zase dajme tomu aj keby obsahovali tak take malicke mnozstvo spermii je len velmi mala pravdepodobnost aby boli schopne oplodnenia

geekygirl7

jankaaaaaaaaa: A citala si ten odkaz, co som tu dala? Odkial mas, ze tam tie spermie nie su?
Ak nevies po anglicky: zobrali vzorky od 27 muzov a v 11 pripadoch tam spemie boli! To je 40%. To ze tvoj partner v preejakulacnej tekutine spermie nemal, este nezarucuje ze to tak bude aj u Lindy.

jankaaaaaaaaa

samotna preejakulacna tekutina neobsahuje spermie. ale ak boli v mocovej trubici tie spermie tak sa mohli dostat do predejakulacnej tekutiny. ja som mala vyse roka sex taky, ze sme s parnterom nepouzivali kondomy ani nic, len prerusovanu suloz aj niekolko kol po sebe a neotehotnela som