Čo je to klitoris a na čo je?

lochness

ci pana.. jasne ze sa ti ludia smeju, lebo uz su raz taki ze ked dakto daco nevie tak sa smeju... ale ty im na to davas fasa dovod

a tusim si si precital len kazdy druhy prispevok, vo viacerych to mas laicky vysvetlene tak co melies furt ze si z teba len utahujeme? fakt by ma zaujimalo kolko mas rokov

jajka001

jasna ukazka toho ze ked muzovi jasne vysvetlis, co to je, na čo to je, ako to pouzivat, aj tak to nepochopi :DD

bogo

moja slusna gramatika do riti ved chodim do skoly a nikdy som si nemyslel ze som blby. aspon znamky mam naozaj slusne aj ked chapem ze to nic neznamena. tak neviem ci kazdy ajnstajn poznal vzdy klitoris a ja som jediny ktory nevie co to je a na co to je. ale uz to tak vyzera.

bogo

ja neviem, ja si pripadam jak v blazninci medzi magormi. si skuste po sebe precitat co ste tu popisali. vobec ste citali moju temu? stale tu opakujem tu istu otazku ale ani jeden z vas mi na nu neodpovedal normalne a jasne. ved v googli som si pozrel aj susku ale co to ma s klitorisom? ja chcem vediet co je to KLITORIS a na co to je!!!!!!

lochness

joj chlapce, normalne mi ta je luto... ale fakt si asi primlady na to vediet co to je ked nechapes veci...

proste je to taky malicky cudlik co ma zena medzi nohami ktory ked drazdis tak ma zena orgazmus (to su take veeelmi prijemne pocity)... ale myslim ze ty by si to najblizsich 10 rokov nemal skusat

H2O

V podstate je to taky žensky pinďur a služi na to, aby sme sa s nim my chlapi hrali, keď sme na autička už veľki :) ale podľa mňa si robiš straašnu prdel ;)