Primlada na antikoncepciu?

rose

tak nevem ael ked je to antikoncepcia tak ma asi sluzit nato ne ze aby holka neotehotnela a kedze neotehotnie nevznikde ziaden plod tak ani nema co potratit predsa tak co tu palinko riesis

exot

pali-pali asi este nesexoval, ma maleho vtaka, akne po celom tele a 100kil...tak sa dal na stranu odboja a robi sa velkym humanistom...trapko...

pali-pali

1. je lahke gynekologom zahmlievat ked za to maju dovolenky a vyhody od spolocnosti ktore tieto ,,lieky,, vyrabaju.
2. www.forumzivota.sk

Tu je clanok ktory moje slova potvrdzuje a je dobre si vsimnut od koho toto vyjadrenie pochadza.. nie len tak od tetky z ulice ale od lekarov

gynekolog

TO PALI-PALI
prečítaj si ešte vraz čo som napísal pri HAK sa žiadne vajíčko netvorí nie je čo potrácať.
A to sa mi svojho času podarilo vysvetliť aj pánovi dekanovi v ktorého farnosti mám čast svojho obvodu.

pali-pali

Pre vsetkcyh co mi pisali.. Ak mate pravdive informacie tak viete, ze nizkohormonalna antik. sposobi to ze sa oplodnene vajicko nezahniezdi = potrat. Koli tomtuto je to potrat. A ak aj sposobi nedozretie folikulu, nie je 100percentna, cize aj tak sa obcas uvolni, cize potrat viac ci menej krat nastane. A pre NEPOVIEM... ak nie su pripraveni na rodinu, tak nech nesexuju, ved sex ma dve funkcie ktore sa nesmu oddelovat, a vyuzivat iba tu prijemnu je prejav nezrelosti.

!!!!!

pali-pali sexuje iba vtedy ked plodí deti, tak mi to vychádza že je to v priemere 2-3 krat za život. Musí byť hovadsky sexuálne frustrovaný..

gynekolog

To Pali
vôbec tomu nerozumieš, a si absolútne mimo obraz.
Dá sa povedať že všetky nízkodávkovaná hormonálna antikoncepcia je postavená na dvoch základných účinkoch.
1. blokujú dozrievanie folikulu a tým aj uvoľňovanie vajíčka a keď nie je zrelé a dozreté vajíčko tak nie je čo oplodniť
2. zahusťujú hlien maternicového čípku a tým bránia preniknutiu spermii do maternice a vajíčkovodov.
treba si o tom niečo prečítať a nie trepnúť vrahyne.

desire2211

MILA LENUS...PRECITAJ SI PROSIM TA PRISPEVKY V "....AKO MED LIZAT...."A HNED NAJDES ODPOVED NA SVOJU OTAZKU...