Preco to tie zeny robia?

Príspevok v téme: Preco to tie zeny robia?
lea26

Ahojte, vcera som bola cisto v muzskom kolektive a zacali sme sa tak bavit o zenach na jednu noc. Kamarat(33, inak bohaty a uspesny muz) nam rozpraval prihodu, ze ho nedavno jedna vraj krasna baba(18) zacala na jednej akcii obletovat, ked sa jej spytal, ci nejdu niekam sadnut, povedala, ze k nemu domov. Tam sa na neho vrhla, po sexe sa vraj obliekla a do 3 minut bola fuc, napisal jej potom sms a ona sa uz neozvala spat. Este tam padlo zopar takychto prihod. Zaujimalo by ma, preco to tie zeny robia. Zlatokopky este tak v celku pochopim-robia to pre peniaze. Ale preco to robia baby, ktore si nedaju ani kupit drink, ani s dotycnym nechcu nic riesit do buducnosti a ani ho po sexe neokradnu?:)Co si zapisuju ciarky do zapisnika? Trosku ma sklamalo aj ich chovanie(mojich kamaratov), ze prekotia vsetko, co sa im prekotit da, ale tak su to chlapi a ich zmyslanie asi nepochopim nikdy:(

lea26

kafik este by som dodala, ze on vobec nie je prazdny, je velmi inteligentny, vzdy kazdemu ochotny pomoct, charizmaticky, vyzorovo na tom tiez nie az tak zle-aj ked to neviem objektivne posudit, lebo ho neberiem ako "muza"... Asi si len fakt chceli zasexovat:)))

Laurina22

Lea ver mi,ze to dovod je.Pre niektore zeny to je ako pomsta.Urobil si to ty mne,tak to teraz budem robit ja kazdemu chlapovi.

lea26

no ten 33 rocny sa pred par mesiacmi rozisiel s frajerkou, este pred par tyzdnami mi hovoril, ze by sa s nikym takto nevedel vyspat, ak by v tom nebol aj cit a hla, teraz toto. Sklamalo ma to dost, je ako moj bracho, dlho sa pozname, takze som si myslela, ze by to jednoducho nespravil. Tym, co spravil mi uplne zbural posledne iluzie o chlapoch ako takych, lebo ak to spravil uz aj on...
Laurina ale to nie je dovod, aby sa clovek stal kur...
lost vraj tam bola sama
sweater ved to, ze kondom nie je vsemohuci, co si ta kocka neuvedomuje, mozno je este mlada a blba. Najlepsie na tom bolo to, ze tri hodiny mi tam pred tym vyplakavali, ze ako nemozu najst normalnu babu, ze su vsetko kur.., zlatokopky, prazdne hlavy a potom ma zabili tou temou, ako kedy koho a za ako rychlo dostali
kafik tak tento konkretno to vraj spravil 1x, ale ostatni, podla toho, co rozpravali, to robia bezne

talentmania

Podla mna tak ako si on teraz utahuje s nej ze je ku...a! Porozpraval to pred kamaratmi a tak tak urcite ona urobila to iste ze hnet na prvy sup zbalila jeho a porozpravala to tiez svojim kamaratkam a tiez sa na tom pobavili:0))

Takze su si podlamna kvit ona ho zlakala a on v tej sekunde uz bol v pozore tak neviem kt.je vacssi kurev....ik

:D))))

sweater

inac je to fakt ze chlapi take zenske neznasaju, ja sam tiez, ale nechapem preco sa s nimi vyspia a potom hovoria ze aka je to flandra, pritom moc sa od nej nelisia, napr. ja by som sa s takou ani nebavil, jedine by som sa nanu pozrel, taky pohlad akoze mi je jej luto, otocil by som sa a siel prec