Oplodnenie?

Príspevok v téme: Oplodnenie?
lolo123

Dobry den mal by som tu takuto otazku ?
Som mlady chalan a strasne rad masturbujem uz to nepokladam za chut ale za samozrejmost denne namasturbujem od 2 az 7 krat a masturbujem od 12 a mam 21 .
Otazka znie ked takto stale masturbujem a pri sexe mi nieco vytecie do priatelky je to semeno ? Ak hej je plodne ?
Lebo sem tam najdem nieco biele na nom ale nevyzera to jak semeno ale jak take moc nahromadene perlicky .
Poradte mi prosim
PS : Ty co chcu napisat volovinu nech ani nepisu

GA

no vezmi si to takto ked si dáš do misky vajíčko alebo bielko z vajíčka a budeš v ňom trepať vidličkou sem a tam tak čo sa stane s bielkom ? zbledne a je hustejšie a to isté robí tvoj penis so sekrétom v tvojej priateľke

lolo123

Prave to ja sa vobec nespravim do nej som si 100 percentne isty a tiez necitim ze by mi volaky usiel pocas toho sexu . Ale Tiez si myslim ze to bude z pritelky ale ono to tak divne vyzera tak hustsie to je .

GA

nikdy ťa nenapadlo že to biele môže byť prirodzený výtok tvojej partnerky ? ... a pri sexe duplovane ... a pri sexe ti do priateľky vyťeká sekrét ktorý slúži na relatívne mazanie a potom sa môže stať že ti niečo utečie ak si nedávaš pozor :))